Movistar R7 vs GAM Esports typ i analiza 05.05.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zostało jeszcze tylko jedno miejsce w głównym turnieju MSI, a powalczy o nie aż sześć zespołów, które trafiły do drabinki przegranych i już teraz 'żarty’ się skończyły, bo każde przegrane spotkanie oznacza pożegnanie się z turniejem, a wszystkie ekipy na pewno chciałyby dużo lepiej pokazać się w turnieju.

Movistar R7 vs GAM Esports typ i analiza 05.05.2023r. - piątek.
Movistar R7 vs GAM Esports typ i analiza 05.05.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Movistar vs GAM.

Aktualne kursy bukmacherów:

Movistar zgodnie z przewidywaniami nie postawiło oporu chińskiej formacji Bilibili Gaming, która dziś zapewniła sobie awans do głównego turnieju i różnica klas była bardzo widoczna szczególnie na dolnej alejce, gdzie już w czwartej minucie właściwie dwukrotnie było po zawodach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

GAM Esports również nie popisało się za mocno, bo w spotkaniu na Golden Guardians byli nawet typowani do sprawienia niespodzianki lub chociaż powalczenia, a jednak Amerykanie poradzili sobie w dwóch mapach i GG na tym turnieju gra naprawdę nieźle skoro nawet urwali mapę Bilibili Gaming.

Jednak Wietnamczycy to wciąż nieobliczalna ekipa, która mechanicznie prezentuje się naprawdę na wysokim poziomie, a patrząc szczególnie na dolną alejkę Movistar R7 ciężko powiedzieć to samo o zespole z ameryki łacińskiej i w pierwszej fazie R7 pokazało się zdecydowanie najgorzej, a jak Levi zagra mądrze w okół własnej dolnej alejki czekają nas kolejne dwa stompy i GAM powinno wygrać te spotkanie 2:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
Movistar R7 vs GAM Esports0:21.95PzBuk

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Movistar R7 vs GAM Esports typ i analiza 05.05.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj