Na czym polega system Martingale?

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Bukmacher
Legalne zakłady bukmacherskie online. Skuteczne systemy bukmacherskie, darmowe typy i analizy sportowe. Promocje za darmo i darmowe bonusy bez depozytów.

System Martingale jest jednym z najbardziej znanych. Często w literaturze określa się go mianem „progresji klasycznej”. Jaka jest idea tego systemu? Jakie stawki dobierać? Kto może zdecydować się na stosowanie systemu Martingale?

system martingale
Skuteczny system bukmacherski Martingale

Jaka jest idea systemu Martingale?

Nie bez powodu system Martingale jest określany jako progresja klasyczna. Ogólnie chodzi tutaj o to, aby cały czas podwajać stawkę w przypadku przegranej, a w razie wygranej wrócić do pierwotnej stawki. Jak to wygląda w praktyce? Na starcie trzeba wybrać stawkę początkową. Bardzo ważne jest to, aby szukać też zakłady, które będą miały określony kursy. Powinno to być minimum 2.00 (w dalszej części dowiecie się jednak, dlaczego zalecamy jeszcze wyższe kursy minimalne).

Załóżmy, że zagraliście kupony za 2 PLN, 4 PLN, 8 PLN i 16 PLN. Wszystkie przegraliście? Właśnie dlatego każda kolejna stawka była 2 razy większa? Natomiast kupon za 32 PLN po kursie 2.00 okazał się trafiony? Wtedy macie 64 PLN – (2+4+8+16+32) = 2 PLN na czysto (minus podatek). Jak widać, finalna wygrana nie robi większego wrażenia. To jednak tylko przykład, który pokazuje, że systemy bukmacherskie mogą odrobić każdą poprzednią porażkę i dodatkowo jeszcze na tym nieco zarobić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

W związku z tym nawet kilka początkowych wpadek nie musi w końcowym rozrachunku oznaczać straty. Najlepiej jednak, aby poszukiwany kurs był wyższy niż 2.00. Wtedy po prostu wygrana na którymś z etapów będzie oznaczała już o wiele bardziej solidny zarobek.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS specjalnie dla graczy oferuje nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.STS.pl.

Jakie stawki będą odpowiednie do obstawiania w Systemie Martingale?

Każdy gracz musi określić stawkę początkową. Powinna być ona związana z Waszym kapitałem. Jeśli ktoś ma 100 PLN, to nie może ustawić stawki początkowej na przykład na 32 PLN. Wszystko dlatego, uwzględniając ten budżet, że starczy mu tylko na 2 poziomy. Stawka początkowa musi być na tyle niska, aby starczyło natomiast na stosunkowo dużo poziomów. Wtedy można pozwolić sobie nawet na kilka porażek z rzędu, a jak wygracie za szóstym, czy siódmym razem to wszystko odrobicie z nawiązką.

System MArtingale to chyba jedyny tak dobry system BUKMACHERSKI przynoszący regularnie zyski.

opinia z forum betonline.net.pl

Oczywiście, nasze powyższe wyliczenia pokazują, że system Martingale nie oznacza kokosów. Pokazuje też jednak, że gra w oparciu o jakąś strategie zmniejsza ryzyko utraty czego kapitału. Bardzo ważne jest jednak to, aby kwota początkowa była dobrze dobrana – w odniesieniu do posiadanego kapitału. Aby system Martingale był sensowny, kursy na poszczególne typy też muszą być wyższe niż 2.00. Zwłaszcza, że legalnie działający bukmacherzy pobierają dodatkowo podatek.

polskie zakłady bukmacherskie betfan
Betfan to gra bez podatku + bonusy bez ryzyka

Kto powinien zainteresować się systemem Martingale?

System Martingale jest bardzo dobry dla osób, które dysponują stosunkowo wysokim budżetem. Dzięki temu mogą pozwolić sobie na sprawne zarządzanie kapitałem. Mają szanse nawet na kilkanaście poziomów gry. Przy dokładnej analizie raczej jest mało prawdopodobne, aby nastąpiło kilkanaście porażek z rzędu.

To też dobra opcja dla osób, które potrafią grać pod presją. Łatwo obstawia się za stawkę początkową, a dużo trudniej, kiedy trzeba wyłożyć już kilkaset złotych. Warto też mieć konto zarejestrowane u różnych bukmacherów na wypadek, gdybyście zostali zlimitowani w jednym z nich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 9 kwietnia

Jedno z piątkowych spotkań ćwierćfinałowych podczas turnieju w Cagliari będzie to mecz, gdzie po dwóch przeciwnych stronach siatki pojawią...

Typy na dzisiaj