Nantes vs Fuchse Berlin typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w 1/8 finału spotkają się dwie uznane marki, które ostrzyły sobie tu zęby na minimum final four, a nawet wygranie całych rozgrywek. Wiadomo już, że jedna z tych ekip po tym dwumeczu będzie musiała zapomnieć o swoich planach, a nas czeka wyborny dwumecz ciut nie rodem z Ligi Mistrzów.

Nantes vs Fuchse Berlin typ i analiza 29.03.2022r. - wtorek
Nantes vs Fuchse Berlin typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek

Typ i analiza spotkania Nantes vs Fuchse.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.74 – 8.60 – 2.60 (Fortuna),
  • 1.72 – 8.25 – 2.60 (STS),
  • 1.72 – 8.40 – 2.65 (Betclic).

Właściwie jest to pełnoprawny mecz poziomem z Ligi Mistrzów po prostu oba kluby mają bardzo ciężkie zadanie w swoich ligach by awansować do tych elitarnych rozgrywek, a dziś w Nantes u gospodarzy zagrają takie gwiazdy jak Lazarov, Rivera, Minne, Pechmalbec, Ovincek czy Balaguer.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Ekipę z Berlina bardzo dobrze kojarzymy, bo dość niespodziewanie przegrali w ostatnim meczu fazy zasadniczej z Orlen Wisłą Płock i spadli na drugie miejsce komplikując sobie drabinkę w pucharze EHF, ale oczywiście również u gości nie brakuje gwiazd i dziś na parkiet wybiegną Wiede, Holm, Vori, Andersson, Lindberg, Morros, Kopljar, Marsenic, Vujovic czy Drux.

Ten dwumecz będzie szedł na żyletki i walka będzie trwała na każdym centymetrze parkietu przez pełne 120 minut. Bardzo ważna dla obu ekip będzie tu przewaga własnej hali, w której muszą zarówno jedni jak i drudzy po prostu wygrać i pytanie brzmi czy w rewanżu Berlin odrobi zaliczkę wyrobioną dziś przez Nantes, bo jestem przekonany, że Francuzi wygrają ten mecz minimum dwoma bramkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Nantes – Berlin1 (-1.5)2.10Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Nantes vs Fuchse Berlin typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj