Nantes vs Magdeburg typ i analiza 26.04.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przed początkiem pucharu EHF ww. kluby były zestawiane ze sobą jako… para finałowa całych rozgrywek. Jednak słabsza faza grupowa w wykonaniu Francuzów sprawiła, że drabinkę do samego Final Four mają naprawdę mocną, bo przecież w poprzedniej rundzie wyeliminowali inny niemiecki klub Fuesche Berlin.

Nantes vs Magdeburg typ i analiza 26.04.2022r. - wtorek.
Nantes vs Magdeburg typ i analiza 26.04.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Nantes vs Magdeburg.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.99 – 8.40 – 2.20 (Fortuna),
  • 1.97 – 8.25 – 2.20 (STS),
  • 1.99 – 8.20 – 2.20 (Betclic).

Nantes w fazie grupowej zawiodło po całej linii, ale już w 1/8 finału dwukrotnie okazali się lepsi od Lisów z Berlina i to pokazuje, że forma Francuzów idzie do góry i notują serię siedmiu zwycięstw z rzędu oraz awans zarówno do ćwierćfinału pucharu EHF jak i półfinału pucharu Francji.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Magdeburg z kolei fantastycznie rozpoczął sezon zarówno w pucharze EHF jak i Bundeslidze. W fazie grupowej wygrali 9 z 10 spotkań i raz zremisowali, ale w 1/8 finału czekała ich bardzo ciężka przeprawa, gdzie w dwumeczu okazali się lepsi o jedno trafienie od Sportingu, a w końcówce przegrywali nawet dwoma trafieniami i byli jedną nogą poza zawodami.

Kryzys w Magdeburgu jest widoczny od miesiąca. Najpierw męczarnie ze Sportingiem potem bardzo wysoko przegrany finał pucharu Niemiec z Kiel 21:28, gdzie szczególnie w drugiej połowie nie istnieli. Sam dwumecz określiłbym na bardzo wyrównany, ale wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy to Nantes znajduje się w wyższej formie i w pierwszym spotkaniu powinni zrobić jakąś zaliczkę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Nantes – Magdeburg12.10Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Nantes vs Magdeburg typ i analiza 26.04.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj