Nantes vs PSG typ i analiza 11.06.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę również kończymy sezon we francuskiej lidze, a właściwie dowiemy się kto zdobędzie puchar w tych rozgrywkach, bo liga zakończyła się historycznym sezonem, w którym PSG nie straciło nawet punktu, a teraz powalczą o podwójną koronę by osłodzić sobie brak awansu do Final Four.

Nantes vs PSG typ i analiza 11.06.2022r. - sobota.
Nantes vs PSG typ i analiza 11.06.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Nantes vs PSG.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.50 – 12.00 – 1.30 (Fortuna),
  • 4.75 – 11.00 – 1.30 (STS),
  • 4.50 – 11.00 – 1.31 (Betclic).

W Nantes kończy się pewna epoka, bo na emeryturę przechodzi legenda tej dyscypliny Kiril Lazarov i na pewno jego umiejętności rzutowe i mądrość będzie ciężko zastąpić. Mimo wszystko mają czym postraszyć mistrzów Francji w końcu występuje tu Rivera, Monar, Pechmalbec, Minne, Briet czy Balaguer.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście będzie to bardzo ciężkie zadanie, bo w tym sezonie na krajowym podwórku PSG nie znalazło pogromcy, a i otarli się o Final Four Ligi Mistrzów przegrywając dwumecz z THW Kiel jednym trafieniem. Był to wielki sezon Kamila Syprzaka, który razem z Remilim, Hansenem, Steinsem i Karabaticiem był liderem zespołu.

To właśnie Kamil był kluczem do większości wygranych PSG, bo upilnowanie w tym sezonie tego kolosa było niezwykle ciężkie i dzięki temu dynamiczny Steins mógł robić z obroną co chciał. Wydaje mi się, że to będzie bardzo duży kłopot dla defensywy Nantes i w tym sezonie było to widać w ich spotkaniach, w których oczywiście PSG dwukrotnie triumfowało. Myślę, że powtórzą to trzeci raz i wygrają i to różnicą minimum czterech trafień.

SpotkanieTypKursBukmacher
Nantes vs PSG 2 (-3.5)1.85Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Nantes vs PSG typ i analiza 11.06.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj