New Orlean Pelicans vs Philadelphia 76ers typ i analiza 21.10.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Nie mogłem obojętnie przejść obok tego spotkania i nie ze względu na to, że jest to pojedynek zespołu z zachodu ze wschodnim, ale głównie przez niezwykle gorącą sytuację w Philadelphi z jedną z ich gwiazd, a mianowicie chodzi o Bena Simmonsa.

New Orlean Pelicans vs Philadelphia 76ers typ i analiza 21.10.2021r. – czwartek.

Analiza i typ do spotkania NOP vs 76ers.

Aktualne kursy bukmacherów:

Drama z Benem Simmonsem i jego próbą wymuszenia wymiany trwa po dziś dzień, bo nikt nie zgłosił się po świetnie broniącego i asystującego, lecz tragicznie rzucającego rozgrywającego, a niesmak pozostał i Ben został wyrzucony z treningu na który przyszedł i zawieszony przez organizację. Według mnie drama na linii on – klub może realnie odbijać się na całej drużynie.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Szczególnie, że prócz młodziutkich Maxeya i Springera nie mają nominalnego rozgrywającego i w wyjściowej piątce najprawdopodobniej będzie wychodzić dwóch rzucających i podobnie będzie u Pelikanów, którzy jednak mają na tej pozycji zawodników jak Graham czy nawet Ingram, którzy tę piłkę potrafią rozegrać.

Długo zastanawiałem się nad wygraną gospodarzy, ale jednak dziś zagrają bez Ziona Williamsona i to przeważyło, że jednak postawię tylko na zawodnika w tym meczu i wybór pada na Brandoma Ingrama. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu będzie miał naprawdę dużo miejsca na obwodzie, bo siłą 76ers będzie obrona jak i ofensywa pod koszem w postaci Embiida, Drummonda i Harrisa. Brak Simmonsa będzie mocno odczuwalny w defensywie, a Ingram w NOP bardzo poprawił swoje statystyki indywidualne, gdzie w poprzednim sezonie zdobywał średnio 23.8 punktu na mecz. Bez Ziona jego rola w zdobywaniu punktów będzie jeszcze większa dlatego też uważam, że zrobi over 23.5 pkt na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
NOP vs 76ersB.Ingram over 23.5 pkt1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

New Orlean Pelicans vs Philadelphia 76ers typ i analiza 21.10.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj