New Orlean Pelicans vs Portland Trail Blazers typ i analiza 22.12.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po bardzo udanej nocce kontynuujemy typowanie NBA, bo przez te całe covidowe zamieszanie można wyciągnąć sporo naprawdę fajnych kursów tylko trzeba bacznie śledzić ligę i kolejne wykluczenia/powroty zawodników. Na start zachód i mecz pomiędzy New Orlean Pelicans i Portland Trail Blazers.

New Orlean Pelicans vs Portland Trail Blazers typ i analiza 22.12.2021r. - środa.
New Orlean Pelicans vs Portland Trail Blazers typ i analiza 22.12.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania NOP vs PTB.

Aktualne kursy bukmacherów:

Te spotkanie wytypowałem nie z powodu koronawirusa, a ogólnie kursów i absencji zawodników, bo to jeden z nielicznych meczów, gdzie choroba nie wypacza wyników i obecnie w protokołach nie ma wpisanego żadnego chorego zawodnika. Mimo wszystko przez różne kontuzje sam mecz jest bardzo interesujący do grania.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Głównie z powodu gości, którzy do Smoothie King Center udali się bez dłużej kontuzjowanych McColluma i Zellera, ale oraz najprawdopodobniej bez Lilarda, który narzekał na kontuzje ścięgna i istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziś dostanie wolne, a sam Damian w ostatnim czasie wchodził na wyższe obroty rzucając odpowiednio 43 i 32 oczka i jego brak byłby niewątpliwie wielkim ciosem w drużynę gości.

U gospodarzy standardowo bez Williamsona, którego powrót możliwy będzie dopiero za około sześć tygodni, ale dla nich to norma, bo od początku sezonu grają bez niego. Jednak są również pozytywy jakimi niewątpliwie jest forma Ingrama i Grahama, bo dwójka obwodowych gra naprawdę świetnie uzupełniana przez podkoszowego Valanciunasa tworzy ciekawy mix ofensywny, a efekty tego są widoczne w coraz lepszej formie NOP, którzy wygrali 3 z ostatnich czterech spotkań. Według mnie będą kontynuować tę passę i dziś wygrają ten mecz na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
NOP vs PTB11.96LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

New Orlean Pelicans vs Portland Trail Blazers typ i analiza 22.12.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj