New Orlean Pelicans vs Portland Trail Blazers typ i analiza 22.12.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po bardzo udanej nocce kontynuujemy typowanie NBA, bo przez te całe covidowe zamieszanie można wyciągnąć sporo naprawdę fajnych kursów tylko trzeba bacznie śledzić ligę i kolejne wykluczenia/powroty zawodników. Na start zachód i mecz pomiędzy New Orlean Pelicans i Portland Trail Blazers.

New Orlean Pelicans vs Portland Trail Blazers typ i analiza 22.12.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania NOP vs PTB.

Aktualne kursy bukmacherów:

Te spotkanie wytypowałem nie z powodu koronawirusa, a ogólnie kursów i absencji zawodników, bo to jeden z nielicznych meczów, gdzie choroba nie wypacza wyników i obecnie w protokołach nie ma wpisanego żadnego chorego zawodnika. Mimo wszystko przez różne kontuzje sam mecz jest bardzo interesujący do grania.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Głównie z powodu gości, którzy do Smoothie King Center udali się bez dłużej kontuzjowanych McColluma i Zellera, ale oraz najprawdopodobniej bez Lilarda, który narzekał na kontuzje ścięgna i istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziś dostanie wolne, a sam Damian w ostatnim czasie wchodził na wyższe obroty rzucając odpowiednio 43 i 32 oczka i jego brak byłby niewątpliwie wielkim ciosem w drużynę gości.

U gospodarzy standardowo bez Williamsona, którego powrót możliwy będzie dopiero za około sześć tygodni, ale dla nich to norma, bo od początku sezonu grają bez niego. Jednak są również pozytywy jakimi niewątpliwie jest forma Ingrama i Grahama, bo dwójka obwodowych gra naprawdę świetnie uzupełniana przez podkoszowego Valanciunasa tworzy ciekawy mix ofensywny, a efekty tego są widoczne w coraz lepszej formie NOP, którzy wygrali 3 z ostatnich czterech spotkań. Według mnie będą kontynuować tę passę i dziś wygrają ten mecz na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
NOP vs PTB11.96LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

New Orlean Pelicans vs Portland Trail Blazers typ i analiza 22.12.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj