New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls typ i analiza 25.03.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niestety ostatnia nocka nie była udana w moim wykonaniu, a moje drużyny w całej rozciągłości przegrały spotkania w czwartych kwartach, ale taki bywa sport. Dzisiaj podróżujemy do Nowego Orleanu, gdzie legendarne Byki będą chciały przerwać fatalną passę i jeszcze powalczyć o wyższe lokaty na wschodzie, ale również gospodarze muszą być czujni.

New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls typ i analiza 25.03.2022r. - piątek.
New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls typ i analiza 25.03.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Pelicans vs Bulls.

Aktualne kursy bukmacherów:

Kursy są niesamowicie wyrównane i oddsmakerzy nie mogą znaleźć tutaj murowanego faworyta. Ciężko się dziwić, bo Pelikany dziś standardowo bez Williamsona, Nance i Lewisa oraz występ Ingrama nie pewny, ale szanse są, ale sam klub również na takim miejscu, gdzie jeszcze mogą zdecydować czy powalczyć o jakiś sensowny pick w drafcie, czy też powalczyć o awans do Play Offów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Bulls dostało sporej zadyszki. Ledwie 3 wygrane w 10 spotkaniach i spadek aż na piąte miejsce w konferencji wschodniej, gdzie będą musieli mocno się bronić by nie wypaść z szóstki (siódme Toronto jest o 2 zwycięstwa za nimi). Oczywiście jest i promyk nadziei w tym wszystkim, bo już z kontuzjowanych tylko Ball.

Dzisiaj jednak obok Balla wątpliwy jest występ Demara DeRozana, a więc bez wątpienia obecnego lidera Byków, który rozgrywa niesamowity sezon, dzięki któremu został starterem w All Stars ze wschodu. Wydaje mi się, że jeśli Demar by nie wystąpił, zaś Ingram wrócił do składu Pelikanów to jednak 65/35 w stronę gospodarzy dzisiaj.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pelicans vs Bulls11.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

New Orleans Pelicans vs Chicago Bulls typ i analiza 25.03.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj