New Orleans Pelicans vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 23.11.2021r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Płynnie przechodzimy ze wschodu na zachód i kolejne bardzo ciekawe spotkanie choć raczej drużyn z dołu tabeli, bo Pelicans jest obecnie drugą najgorsza drużyną na zachodzie, ale i w całej lidze zaś Minnesota łapie się do najlepszej dziesiątki, ale ich bilans 7-9 nie powala na kolana.

New Orleans Pelicans vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 23.11.2021r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Pelicans vs Timberwolves.

Aktualne kursy bukmacherów:

Pisałem niedawno analizę do Minnesoty i dotyczyła overu w meczu z Grizzlies i weszło to bez problemu, a mało tego sama Minnesota zaprezentowała się fantastycznie rzucając aż 138 punktów. Mało tego cała czternastka spędziła na parkiecie przynajmniej kilka minut i tylko Layman nie zaliczył punktów, a starterzy Timberwolves pograli zaledwie około 25 minut.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Pelikany mają praktycznie po sezonie bo start 3-15 jest ciężki do odratowania do tego wciąż nie ma daty powrotu Ziona Williamsona, a Brandom Ingram ostatnio obniżył loty. Żeby tego było mało to jeszcze w nocy nie zobaczymy Louzady, Hommesa i najprawdopodobniej Grahama. Szczególnie brak tego ostatniego będzie bardzo dotkliwy.

Minnesota jest naprawdę mocnym zespołem, gdy s5 nie ma żadnych problemów zdrowotnych i tak jest tym razem. Edwards, Towns i Russell są zdrowi i Minnesota notuje 3 bardzo przekonujące wygrane z rzędu i do tego są gotowi grać nawet po 40 minut w spotkaniu. Mocna s5 + szeroka ławka vs wykontuzjowane Pelicans i Ingram bez formy. Według mnie Minnesota podtrzyma swój win streak i bez problemu wygra tu przynajmniej sześcioma punktami na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pelicans – Timberwolves2 (-5.5)2.40Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

New Orleans Pelicans vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 23.11.2021r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Evil Geniuses vs G2 Esports typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek.

Szóste starcie Europy i Ameryki na MSI i jak do tej pory kompletna dominacja mistrzów Europy nad mistrzami USA,...

Typy na dzisiaj