New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns typ i analiza 23.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kto by się spodziewał, że spotkanie zdecydowanego numer 1 na zachodzie z numer 8 będzie tak ekscytujące. Wszyscy przed rozpoczęciem tej rywalizacji mówili o łatwym 4:0, a więc popularnym sweepie dla Słońc, a tu do Smoothie King Center w Nowym Orleanie miejscowi wracają z 1:1 w rywalizacji.

New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns typ i analiza 23.04.2022r. - sobota.
New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns typ i analiza 23.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania NOP vs Suns.

Aktualne kursy bukmacherów:

Można powiedzieć, że drużyna z Nowego Orleanu w tych Play Inach/Play Offach jest w czepku rodzona. Najpierw w spotkaniu z LAC wypada ich lider George, a teraz nie dość, że wyrwali spotkanie z Suns to na trzy tygodnie z gry wypada główny strzelec Devin Booker i w tej rywalizacji już nie zagra.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście finaliści ostatniego sezonu NBA trochę się do tej sytuacji przygotował. Tegoroczny sezon zasadniczy został zdemolowany przez Słońca, które skończyły z bilansem 64-18, a druga najlepsza drużyna w lidze z Grizzlies miała 56-26. Mało tego w końcówce sezonu mogli na spokojnie poleczyć kontuzje swoich najlepszych zawodników.

Bez Devina Bookera poprzeczka idzie w górę, ale wciąż faworytami zostaje Suns, które nawet bez swojego najlepszego strzelca notowało około 0.600 zwycięstw. Pelikanom przydarzył się genialny występ, w którym zza łuku trafili 17 z 30 rzutów, a więc oddawali je ze skutecznością 56.7% i jest to jednorazowy wypadek, bo nie ma szans żeby takie statystyki powtórzyć. W Phoenix jest komu rzucać, bo po prostu większa odpowiedzialność spadnie na Bridgesa, Crowdera czy Johnsona i nie wierzę w drugi tak genialny występ Pelikanów, którzy dziś na 70% przegrają minimum pięcioma punktami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pelicans vs Suns2 (-4.5)2.25STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns typ i analiza 23.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj