New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns typ i analiza 29.04.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejna para, która może dzisiaj się rozstrzygnąć to mecz NOP vs Suns. Rywalizacja przenosi się do Smoothie King Center w Nowym Orleanie i miejscowe Pelikany będą bronić się przed pożegnaniem z sezonem, a właśnie przegranie spotkania natychmiastowo eliminuje ich z tego sezonu NBA.

New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns typ i analiza 29.04.2022r. - piątek.
New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns typ i analiza 29.04.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania NOP vs Suns.

Aktualne kursy bukmacherów:

Nawet jak rywalizacja zakończyłaby się tej nocy to raczej nikt się nie spodziewał, że przedłuży się aż do tego momentu i już dwa urwane zwycięstwa przeciwko Suns trzeba uznać za naprawdę spory sukces dla klubu, który w sezonie zimowym dość mocno się przebudował i jego moc powinna wybrzmiewać dopiero za 2-3 sezony.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Suns z kolei dość mocno w tej serii zawodzi i nie można tutaj wszystkiego zwalać na kontuzję Devina Bookera, ale jednak uraz lidera Słońc dość mocno pokrzyżował plany tego klubu w pierwszej rundzie. Jednak są i dobre wieści, bo z 99.9% Devin będzie gotów już na następną rundę oczywiście jeśli Suns awansuje.

Ze strony gospodarzy martwiący jest piąty mecz, w którym zostali totalnie stłamszeni przez Suns i kompletnie zneutralizowali ich atuty rzutu za 3, ale szczególną różnicę było widać w dzieleniu się piłką, gdzie Słońca zdobyły dwa razy więcej asyst, a sam CP3 zaliczył ich o trzy mniej od całych Pelikanów. Jeśli w parę dni nie wymyślili coś na świetną defensywę Słońc to ci drudzy wygrają dziś na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
NOP vs Suns21.77Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns typ i analiza 29.04.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj