New York Knicks vs Chciago Bulls typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jesteśmy na skraju zakończenia fazy zasadniczej w tegorocznym sezonie NBA i trzeba przyznać, że takich emocji jakie mamy obecnie na wschodzie nie było już od dawien dawna. Niedawno walczące o wygranie konferencji Bulls musi teraz odpierać ataki by przypadkiem nie spaść jeszcze na siódme miejsce.

New York Knicks vs Chciago Bulls typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania NYK vs Bulls.

Aktualne kursy bukmacherów:

Byki mają dwa zwycięstwa przewagi nad siódmym Cleveland Cavaliers i na osiem kolejek do końca nie jest to dużo, ale nie jest również mało, bo przed sobą mają jeszcze mecze w domu z Bucks, Heat, Bostonem czy wyjazd do Minnesoty. Dlatego też spotkania takie jak te, a więc z NYK, które ma tylko matematyczne szanse na dostanie się do Play Offów będą bardzo ważne.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Dziś po obu stronach bardzo standardowe absencje, bo już dłuższy czas gospodarze grają bez Walkera, Rose, Reddisha i Noela, zaś Byki wciąż czekają na powrót Balla. Oczywiście to sprawia, że goście będą tutaj zdecydowanymi faworytami posiadającymi dużo lepszą startową piątkę, ale również i zmienników.

W dodatku to im będzie zależało bardziej już na samym wyniku końcowym. Wschód jest niezwykle wyrównany, ale na pewno lepiej zakończyć zmagania w top 6 niż przebijać się w eliminacjach do Play Offów, w których przecież można będzie trafić na zespół Brooklyn Nets. Dlatego też Byki w takich spotkaniach będą wychodzić z nastawieniem jakby grali już Play Offy i dziś na 75% powinni wygrać przynajmniej pięcioma punktami.

SpotkanieTypKursBukmacher
NYK vs Bulls2 (-4.5)2.00STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

New York Knicks vs Chciago Bulls typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj