New York Knicks vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 19.01.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po szalonej i szalenie nieudanej nocce trzeba się odbić i dziś bardzo ważne dla mnie spotkanie, bo zagrają ze sobą moje ulubione drużyny, a więc nie ma tu mowy o typowaniu sercem. Według mnie w Madison Square Garden zdecydowanym faworytem jest zespół przyjezdny.

New York Knicks vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 19.01.2022r. - środa.
New York Knicks vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 19.01.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania NYK vs Timberwolves.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gospodarze dziś bez przynajmniej trzech kluczowych zawodników Walkera, Rose i Noela, a i niedostępny będzie Reddisch. Spore problemy szczególnie na obwodzie, ale i defensywa NYK trochę na tym ucierpiała choć tego drugiego wcale tak mocno nie widać, bo w ostatnich 10 spotkaniach tylko trzykrotnie tracili więcej niż 100 punktów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei w zespole z Minnesoty wszystko idzie ku dobremu. Oczywiście mają jeszcze dwóch zawodników w protokołach covidowych Bolmaro i McLaughlina, ale to już mniej znaczące osłabienia, a najważniejsze, że znów razem na parkiecie są Towns – Russell – Edwards, którzy jak grają w tym sezonie razem to wygrywają praktycznie wszystko.

Timberwolves z ww. trójką oraz Beverleyem i Vanderbiltem mają jedną z lepszych startowych piątek nie tylko w całej konferencji zachodniej, ale również całej lidze. Nie radzą sobie z drużynami, które mają większą głębię składu, ale zespół z Nowego Jorku przez kontuzje tę głębię ma mocno ograniczoną, dlatego też w nocy przegrają różnicą minimum 7 punktów na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
NYK – Timberwolves2 (-6.5)2.50Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

New York Knicks vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 19.01.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj