Łotysze podczas eliminacji do Mistrzostw Europy zgodnie z przewidywani byli jedną z najsłabszych ekip. We wtorkowy wieczór ta ekipa zagra na własnym obiekcie z Austrią. Nie da się ukryć, że Austriacy są zdecydowanym faworytem tego pojedynku, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Łotwa – Austria: Typ i analiza

Łotwa – Austria: Typ i analiza

Gospodarze tego spotkania byli blisko pierwszego punkty podczas tych eliminacji w ostatnich meczu eliminacyjnym, gdzie to przegrali ostatecznie z Słowenią 1-0. Po tym jak bramkę samobójczą strzelił Tarasovs.

Nastroje w ekipie Austrii są niewątpliwie dużo lepsze. Po tym jak ten zespół w sobotę pokonał u siebie Macedonię 2-1 zapewnił przepustkę na Mistrzostwa Europy 2020.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Austriacy będą zespołem, który będzie dominował od pierwszej minuty podczas tego spotkania. I jeśli nie zlekceważą rywala to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Przebieg tego pojedynku nie jest na pewno trudny do przewidzenia. Gospodarze skupią się na defensywie i będą chcieli za wszelką cenne niwelować ataku gospodarzy. Jednak trudno spodziewać się tego, żeby udało im się zachować czyste konto, ponieważ regularnie ta drużyna traci bramki w tych eliminacjach.

STS bonus bez wpłaty własnej

Łotysze będą chcieli na pewno będą mieli w głowach wynik pierwszego spotkania, gdzie to przegrali 6-0. Jednak ten wynik najlepiej pokazuje jak duża jest różnica pomiędzy tymi zespołami. Z całym szacunkiem do gospodarzy, ale nie mają żadnych atutów, aby zagrozić dla rywali.

Reasumując, różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Jeśli Austriacy nie zlekceważą swoich rywali i zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Łotwa – Austria można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Łotwa – AustriaAustria -1.51.63eTOTO
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów