Niemcy (K) vs Czarnogóra (K) typ i analiza 07.11.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Wracamy do mistrzostw Europy kobiet rozgrywanych w trzech państwach Słowenii, Macedonii Północnej oraz Czarnogórze i przejdziemy wreszcie do naszej grupy D, w której w drugiej kolejce zmierzą się reprezentacje gospodyń turnieju oraz Niemek, a wygrane tego spotkania zapewnią sobie awans dalej.

Niemcy (K) vs Czarnogóra (K) typ i analiza 07.11.2022r. - poniedziałek.
Niemcy (K) vs Czarnogóra (K) typ i analiza 07.11.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Niemcy vs Czarnogóra.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.40 – 8.40 – 1.91 (Fortuna),
  • 2.40 – 8.25 – 1.87 (STS),
  • 2.38 – 8.20 – 1.89 (Betclic).

Niemki w pierwszym spotkaniu pokonały naszą reprezentację 25:23, ale uczciwie trzeba przyznać, że nie było to zwycięstwo w wielkim stylu, a raczej bardzo nerwowe spotkanie, w którym Niemki miały trochę więcej szczęścia i ostatecznie Filter odbiła o te trzy kluczowe piłki więcej od naszej Płaczek.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Gospodynie z kolei rozpoczęły turniej w wielkim stylu ogrywając faworytki grupy D – Hiszpanię i to aż 30:23. Trzeba przyznać, że w spotkaniu otwarcia wszystko zagrało od genialnych w ofensywie Radicevic, Jaukovic, Brnovic, Malovic czy Raicevic po świetną w bramce Rajcic, która broniła z 37% skutecznością.

Niemki mają bardzo ciekawy skład oparty na gwiazdach takich jak Grijseels, Bolk czy Maidhof, ale według mnie to gospodynie mają jeszcze ciekawszą reprezentacje, w której doświadczone Radicevic, Raicevic czy Rajcic mogą pomóc w wielu kwestiach tym młodszym jak Brnovic, Alivodic czy Jaukovic, a jak wszystkie będa w formie, a wygląda na to, że tak jest to mogą zostać czarnym koniem turnieju i na 80% wygrają swój drugi mecz w nim.

SpotkanieTypKursBukmacher
Niemcy vs Czarnogóra21.91Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Niemcy (K) vs Czarnogóra (K) typ i analiza 07.11.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj