Niemcy vs Grecja typ i analiza 13.09.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorkowy wieczór zostanie rozegrany również drugi ćwierćfinał na Eurobaskecie i zmierzą się w nim gospodarze turnieju – Niemcy z jednym z największych faworytów do medalu jak nawet i wygrania całych zawodów – Grecją. Jednak samo spotkanie przeciwko gospodarzom zawsze jest bardzo ciężkie.

Niemcy vs Grecja typ i analiza 13.09.2022r. - wtorek.
Niemcy vs Grecja typ i analiza 13.09.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Niemcy vs Grecja.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gospodarze zawodów w grupie musieli uznać wyższość tylko obrońców tytułu, a więc reprezentacji Słowenii, ale za to w Play offach odnieśli bardzo przekonujące zwycięstwo, gdzie do przerwy prowadzili już różnicą 24 punktów i choć w drugiej połowie Czarnogóra potrafiła dojść nawet na trzy punkty różnicy to jednak Niemcy pewnie awansowali do ćwierćfinałów choć lider kadry Schroder zagrał prawie 36 minut.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Grecja z kolei stoczyła fantastyczny mecz z Czechami, którzy jednak pękli na początku czwartej kwarty i kilka głupich technicznych oraz niesportowych fauli przesądziło o tym spotkaniu, ale Grecy musieli zostawić na parkiecie mnóstwo serducha. Mimo to ich lider, czyli Greek Freak w tym spotkaniu zagrał o dwie minuty mniej niż lider Niemiec w ich meczu eliminacyjnym.

To dość niepokojące, że Niemcy mimo pełnej kontroli nad spotkaniem muszą aż tak mocno eksploatować swoją gwiazdę, a Grecy którzy przed czwartą kwartą przegrywali z Czechami jednak znaleźli trochę więcej odpoczynku dla swojego lidera i widać, że ławka potrafiła rywalizować z rywalem na najwyższym poziomie. Grecy mają dużo solidniejszą ławkę, a i oczywiście Giannis jest zdecydowanie lepszym od Schrodera, który jeśli zagra gorszy mecz to będzie ciężko Niemcom się przebić, a Calathes jest wręcz idealną osobą posiadającą zarówno umiejętności, ale i wielkie doświadczenie by zatrzymać gwiazdę gospodarzy. Jeśli to się wydarzy to Giannis w ofensywie po prostu wykona egzekucję na Niemcach i Grecja wygra te spotkanie minimum sześcioma punktami i zamelduje się w ćwierćfinale na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Niemcy vs Grecja2 (-5.5 pkt)1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Niemcy vs Grecja typ i analiza 13.09.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj