Niemcy vs Hiszpania typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy drugą rundę mistrzostw Europy i jednym z najciekawszych spotkań będzie spotkanie w hali Zimný štadión Ondreja Nepelu w Bratysławie, gdzie zagrają ze sobą reprezentacje Niemiec i Hiszpanii, a więc dwie z trzech, które do dalszej fazy przeszły z dwoma punktami.

Niemcy vs Hiszpania typ i analiza 20.01.2022r. - czwartek.
Niemcy vs Hiszpania typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.10 – 9.50 – 1.38 (Fortuna),
  • 3.90 – 10.25 – 1.40 (STS),
  • 3.75 – 10.00 – 1.40 (Betclic).

Niemcy na ruletce koronawirusowej mają niesamowitego pecha. Już przed meczem z Polakami wypadło im pięciu ważnych zawodników, wcześniej jeszcze kilku, a teraz doszły wiadomości, żę kolejna trójka najprawdopodobniej M’Bengue, Steinert i Heymann również z pozytywnymi wynikami i już powoli kończą się możliwości rotacyjne w… trzydziestoosobowej kadrze Niemiec.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Hiszpanie z kolei stoją po drugiej stronie barykady, bo oni w tym szaleństwie panującym na mistrzostwach Europy to totalne wygrywy i nie widziałem żadnej informacji by któryś z kluczowych zawodników miał chociażby podejrzenie koronawirusa, a mało tego w meczu na Bośnię nawet kilku zawodników dostało najzwyczajniej w świecie wolne.

Zdziesiątkowane Niemcy kontra Hiszpania w swoim obecnie najmocniejszym składzie? Kompletnie nie widzę tego i nawet jak trzeba szanować Gislasona, że jakoś to wszystko na Polskę poukładał to u nas też było sporo osłabień. Hiszpanie już raczej powinni ich rozjechać i skończy się to różnicą przynajmniej pięciu bramek na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Niemcy vs Hiszpania2 (-4.5)2.60STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Niemcy vs Hiszpania typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj