Niemcy vs Norwegia typ i analiza 23.01.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W poniedziałek poznamy kompletną ósemkę najlepszych ekip globu i na pewno w tym zestawieniu będą drużyny Niemiec i Norwegii, ale w bezpośrednim starciu będą rozstrzygać, która z nich wygra grupę trzecią, a przed meczem minimalnie lepszą sytuację mają Niemcy, którym do tego wystarczy nawet remis.

Niemcy vs Norwegia typ i analiza 23.01.2023r. - poniedziałek.
Niemcy vs Norwegia typ i analiza 23.01.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Niemcy vs Norwegia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.60 – 9.40 – 1.78 (Fortuna),
  • 2.55 – 8.50 – 1.75 (STS),
  • 2.60 – 9.40 – 1.79 (Betclic).

Niemcy choć są w trakcie odmładzania kadry i wiele gwiazd jak Pekeler, Wiencek czy Gensheimer nie ma na tych mistrzostwach to i tak radzą sobie świetnie i oczywiście największą robotę wykonuje tu ich rozegranie z Knorrem, Hafnerem, Kosterem czy Gollą, którzy są tu w naprawdę wysokiej formie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Również w dobrej formie znajdują się zawodnicy z Norwegii, którzy podobnie jak oponenci nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania, choć w jednym mieli spore tarapaty, bo z Holendrami wygrali tylko jednym trafieniem, ale za sprawą naprawdę solidnej defensywy na tym turnieju potrafili wychodzić już z niejednych tarapatów.

Obie ekipy ostatni raz zmierzyły się praktycznie równo rok temu na Mistrzostwach Europy, gdzie padł wynik 28:23 dla Norwegów i właśnie bardzo dobra defensywa Skandynawów odgrywała tutaj najważniejszą rolę. Na tym turnieju również bronią dużo lepiej i wychodzą wysoko przez co ten atut Niemców w postaci bardzo dobrych rozgrywających może być mocno ograniczony i myślę, że to Norwegia wygra tę grupę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Niemcy vs Norwegia21.79BetClic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Niemcy vs Norwegia typ i analiza 23.01.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj