Nongshim RedForce vs DRX typ i analiza 15.06.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę rozpoczynamy letni split w koreańskim LCK i oczywiście w bardzo mocnej lidze wyłonimy trzy zespoły, które będą reprezentować ten region na mistrzostwach świata rozgrywanych na koniec sezonu w tym roku w Ameryce Południowej.

Nongshim RedForce vs DRX typ i analiza 15.06.2022r. - środa.
Nongshim RedForce vs DRX typ i analiza 15.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania NS RedForce vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Red Force nie zaliczy wiosennego splitu do udanych, bo tam zajęli dopiero ósme miejsce, a więc nie zdobyli żadnych punktów w walce o wyjazd na mistrzostwa, a porażka jest o tyle duża, bo organizacja przed tym sezonem postanowiła zmienić roster i ściągnąć kilka gwiazd jak BDD, Ghost, Canna czy Dread, ale cały skład dostanie drugą szansę w letnim splicie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

DRX z kolei na wiosnę narobiło sobie sporego apetytu, bo w rundzie zasadniczej zajęli czwarte miejsce zaś w Play offach zajęli jedno oczko niżej i to z rosterem, który wcale nie ma wielu gwiazd, ale dolna alejka Deft i BeryL mogą robić wrażenie. Oczywiście po tak dobrym splicie również oni postawili na rozwój tych zawodników.

W poprzednim splicie dwukrotnie górą wychodził zespół DRX, choć wszystkie mapy były dość mocno wyrównane i szczególnie trzy z nich mogły pójść w dwie różne strony. Wydaje mi się, że obecny stan Ligi Legend będzie zawsze stawiało wyżej tych bardziej doświadczonych zawodników, więc wydaje mi się, że NS RedForce zrewanżuje się DRX za wiosnę i na 70% te spotkanie wygra.

SpotkanieTypKursBukmacher
NS RedForce – DRX12.20Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Nongshim RedForce vs DRX typ i analiza 15.06.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj