Nongshim RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 01.02.2023r. – środa

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Również jakiś czas temu wystartowały rozgrywki w koreańskim regionie LCK w grze League of Legends, a więc regionie, który był zdecydowanie najmocniejszy w poprzednim mistrzostwach świata, choć tych dwóch drużyn na nich zabrakło to na pewno w regionie potrafiły napsuć krwi tym najlepszym ekipon.

Nongshim RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 01.02.2023r. - środa
Nongshim RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 01.02.2023r. – środa

Typ i analiza spotkania RedForce vs Sandbox.

Aktualne kursy bukmacherów:

Nongshim RedForce przed sezonem kompletnie wymienili roster, bo ostatnie dwa splity zakończone na ósmych pozycjach to na pewno nie jest coś w co celują w koreańskich rozgrywkach, ale pozbycie się takich zawodników jak Bdd, Ghost czy Canna kosztem Fiesty, Vitala czy DnDn wskazuje, że zamierzają długoterminowo przebudowywać skład.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Bez zmian również nie obyło się w Liiv Sandbox, gdzie postanowiono wymienić trójkę zawodników i Prince, Croco oraz Dove zastąpiono Envyym, Willerem i Burdolem, ale trzeba przyznać, że drużyna nie straciła w tym wszystkim ich szalonego jak na koreańskie warunki stylu gry, który jest naprawdę przyjemny dla oka i opiera się na fantastycznych walkach drużynowych.

Jednak na obecną chwilę to spokojniejsze zmiany w Liiv Sandbox przynoszą dużo lepsze korzyści, bo zespół wygrał trzy z czterech spotkań, a dokładnie odwrotną statystykę ma Nongshim RedForce, którzy w wiosennym splicie wygrali dopiero w czwartej kolejce i grają bardzo zachowawczo. Obecna meta gry premiuje te drużyny, które grają szybko i od początku meczów forsują agresywne zagrania i wczesne walki drużynowe, a to brzmi dokładnie jak Liiv, które bez problemu powinno wygrać te spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
RedForce vs Sandbox2 1.55Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Nongshim RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 01.02.2023r. – środa Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj