Nongshin RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 28.07.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jeszcze niedawno pisałem, że rozpoczynamy letni split w koreańskim LCK, a tu już jesteśmy za 2/3 fazy grupowej i ten sezon nie jest zbyt interesujący pod względem walki o Play offy, ale już potem sama ta faza zapowiada się niezwykle ciekawie, bo wygląda to tak, że jest tam sześć mocnych drużyn, z których każda może pojawić się na mistrzostwach świata.

Nongshin RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 28.07.2022r. - czwartek.
Nongshin RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 28.07.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania RedForce vs Sandbox.

Aktualne kursy bukmacherów:

Nongshin Red Force rozpoczęło letni split od 2-2 i były to miłe złego początki, bo od końca czerwca, gdy mieli ten wynik do właściwie końca lipca wygrali po drodze zaledwie dwie mapy przegrywając ich aż szesnaście, a więc po drodze zanotowali serię ośmiu porażek z rzędu i według mnie trzy najgorsze zespoły w Korei kompletnie nie potrafią draftować.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Liiv Sandbox z kolei miało być taką ekipą, której o awans do Play offów będzie bardzo ciężko, ale w lecie udowadniają, że w składzie mają naprawdę dużo talentu i właściwie przegrywają tylko na te koreańskie top 3 tj. T1, Gen.G i DWG Kia, a tacy zawodnicy jak Clozer czy Prince już niedługo mogą być wyciągani przez te większe organizacje.

Młodziutki skład z organizacji Sandbox w tym sezonie na dwanaście rozegranych spotkań rozegrali tylko trzy pełne serie, a aż w dziesięciu przypadkach kończyło się to 2:0 dla nich, lub rywali. W dodatku ostatnio na Kwangdong Freecs pokazali naprawdę wysoki poziom i w takiej formie mogą atakować nawet top 3, a tak słabiutkich RedForce powinni na luzie ograć 2:0 na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
RedForce vs Sandbox0:21.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Nongshin RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 28.07.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj