Norwegia (K) vs Słowenia (K) typ i analiza 14.11.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy najważniejszą fazę turnieju, bo właściwie zostaną trzy dni do ostatecznych rozstrzygnięć, które wyłonią najlepszą czwórkę, ale też parę, która powalczy o piąte miejsce, a co do półfinalistek to Norweżki już w poniedziałek mogą sobie zapewnić udział w tej fazie, a jedyne co muszą to pokonać gospodynie turnieju.

Norwegia (K) vs Słowenia (K) typ i analiza 14.11.2022r. - poniedziałek.
Norwegia (K) vs Słowenia (K) typ i analiza 14.11.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Norwegia vs Słowenia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.11 – 21.00 – 9.00 (Fortuna),
  • 1.12 – 19.00 – 8.25 (STS),
  • 1.11 – 20.00 – 8.60 (Betclic).

Obrończynie tytułu idą jak burza i na razie w czterech spotkaniach nie stracił nawet punktu, choć reprezentacja Szwecji postawiła im trudne warunki, gdzie żeby nie liderki Mork, Oftedal i Reistad to mogły być w sporych tarapatach, ale jednak jakość tych zawodniczek jest tak duża, że nawet praktycznie w trójkę są wstanie wygrywać mecze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Gospodynie turnieju po przełamaniu złej passy, w której osiemnaście lat nie wychodziły z pierwszej fazy grupowej chcą pójść za ciosem i wywalczyć awans nawet do najlepszej czwórki turnieju choć teraz przyjdzie najważniejszy sprawdzian, bo liderki zaczną odczuwać zmęczenie, a by liczyć na awans muszą zrobić przynajmniej dwa punkty w ostatnich dwóch spotkaniach.

Sam awans to jedno, ale pozostaje jeszcze kwestia wygrania grupy co na 99% zagwarantuje uniknięcia reprezentacji Francji w półfinale co na pewno byłoby sporą 'nagrodą’ dlatego zarówno jedna jak i druga reprezentacja będzie zmuszona do grania na 100% do ostatniej kolejki, ale patrząc na te zestawienie to nawet jak Słowenia na rozegraniu ma dość dużą jakość to nawet tu Norweżki mają przewagę o innych pozycjach nie wspominajac. Myślę, że nawet własna hala to zbyt mały argument by nie przegrać tu spotkania minimum sześcioma bramkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Norwegia – Słowenia1 (-5.5)1.86Totolotek

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Norwegia (K) vs Słowenia (K) typ i analiza 14.11.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nantes vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 29.03.2023r. – środa.

W środę rozpoczynamy rundę rewanżową 1/8 finałów Ligi Mistrzów i dziś oraz jutro poznamy kolejne cztery drużyny, które zagrają...

Typy na dzisiaj