Oh My God vs FunPlus Phoenix typ i analiza 16.08.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy rundę Play off w i oczywiście na starcie zostanie rozegrana 1/16, a przegrany z dzisiejszego pojedynku zakończy sezon i Mistrzostwa świata obejrzy w telewizji. W sezonie zasadniczym lepsze o jedno zwycięstwo było OMG, a i również w bezpośrednim pojedynku wygrali 2:1.

Oh My God vs FunPlus Phoenix typ i analiza 16.08.2022r. - wtorek.
Oh My God vs FunPlus Phoenix typ i analiza 16.08.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania OMG vs FPX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Oh My God zaliczyło naprawdę solidną fazę grupową i udało się wygrać im nawet na Victory Five co jest naprawdę dobrym osiągnięciem szczególnie, że roster ten nie ma żadnych gwiazd, ale za to kilku naprawdę doświadczonych zawodników, ale niestety bez większych sukcesów. Dlatego też ciężko im wybić się ponad przeciętność w lidze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

FunPlus Phoenix z kolei dokonało wielkiej rzeczy, bo udało się im awansować do Play offów nawet po 0-5 starcie i trzeba przyznać, że w końcówce fazy grupowej złapali całkiem niezłą formę i szczególnie gwiazdy zespołu zaczęły spełniać swoją funkcję, a Summit był jednym z lepszych graczy górnej alejki w całej lidze.

Drużyny w fazie grupowej zmierzyły się na patchu 12.12 i wtedy OMG wygrało 2:1, ale trzeba przyznać, że cała seria była bardzo wyrównana i trzecia mapa mogła paść łupem zarówno jednych jak i drugich. Wedty FPX zaczęło łapać formę i już grali nieźle, ale na patchu 12.14 wyglądali jeszcze lepiej i tu doświadczenie Clida, Summita czy Lwx powinno wybrzmiewać w Play offach dlatego dam na nich 70% szans w tym starciu.

SpotkanieTypKursBukmacher
OMG vs FPX22.18STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Oh My God vs FunPlus Phoenix typ i analiza 16.08.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj