Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata w League of Legends, w której kandydatów na wyjazd na Mistrzostwa Świata naprawdę nie zabraknie, a jednym z nich będzie zwycięzca MSI – JD Gaming.

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. - środa.
Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania OMG vs JD.

Aktualne kursy bukmacherów:

Oh My God jest jedną z drużyn, która jest w tej grupie, które mogą w kwestii awansu na Mistrzostwa Świata namieszać i już na wiosnę pokazali się z naprawde niezłej strony kończąc fazę grupową na szóstym miejscu, a w Play Offach odpadając po świetnej walce przeciwko wicemistrzom Chin Bilibili Gaming 2:3.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

JD Gaming oczywiście wygrało wiosenny split w LPL mało tego pojechali jako pierwszy seed z Chin na międzynarodowy turniej MSI i ten również wygrali bez większych problemów co jest jednoznaczne z tym, że automatycznie stają się faworytem do wyjazdu, a nawet wygrania całych Mistrzostw Świata.

Jednak oczywiście przed jedną i drugą organizacją bardzo długa droga do tego, bo system rozgrywek w LPL jest naprawdę wymagający, a obie ekipy na początek lata przegrały swoje spotkania JD z Weibo Gaming 0:2 zaś Oh My God z BiliBili Gaming 0:2. Widać było szczególnie po JD Gaming, że przez MSI nie mieli tyle czasu na odpowiednie przygotowanie się do nowego sezonu i przynajmniej na początku inne ekipy powinny mieć lekką przewagę i według mnie tak dobra ekipa jak OMG ugra tu przynajmniej mapę i odbędą się tu 3 mapy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Oh My God vs JD Gamingover 2.5 map2.25STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj