Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 20.06.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy kolejny tydzień rywalizacji w ligach z jednej z najpopularniejszych gier e-sportowych – League of Legends i zgodnie z tradycją najpierw zaglądamy do chińskiego LPLu, bo nie dość, że liga gra cały tydzień to oczywiście mecze zaczynają się z samego rana już o 10:45.

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 20.06.2022r. - poniedziałek.
Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 20.06.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania OMG vs JD.

Aktualne kursy bukmacherów:

Oh My God to bardzo stara organizacja, która w tym roku obchodziła dziesięciolecie swojego istnienia na scenie esportowej, ale tak jak długo są w LPL tak samo nie mają prawie żadnych sukcesów, a ostatnio kręcą się w dole tabeli i właśnie wiosnę skończyli na niskim jedenastym miejscu, a i lata nie rozpoczęli dobrze, bo od dwóch porażek na Ultra Prime 0:2 oraz Rare Atom 1:2.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście JD Gaming od kilku splitów jest topową drużyną z Chin i jednym z kandydatów do wyjazdu na mistrzostwa świata, które opuścili rok temu. Jednak już od początku lata pokazują moc i w pierwszych trzech spotkaniach wygrywali trzykrotnie 2:1 na Top Esports, 2:1 na LGD Gaming i ostatnio 2:0 na EDward Gaming, a więc na aktualnych mistrzów świata i ten wynik robi wrażenie.

Zawodnicy znajdują się w kapitalnej formie i zarówno solo alejki 369 i Yagao oraz dolna aleja Hope&Missing wspomagani przez Kanaviego mogą pociągnąć drużynę na Summoners Rifcie, a ich walki drużynowe wyglądają naprawdę znakomicie. Wydaje mi się, że zespół OMG nie będzie mieć w tym spotkaniu kompletnie żadnych atutów i JD Gaming dość gładko wygra te spotkanie 2:0, a na ten typ daję 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
OMG vs JD0:21.62Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 20.06.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Veszpremi KKFT vs Goppingen typ i analiza 07.02.2023r. – wtorek.

We wtorek wznowimy rozgrywki pucharu EHF w piłkę ręczną, w których czeka nas jeszcze aż cztery kolejki w fazie...

Typy na dzisiaj