Oh My God vs Royal Never Give Up typ i analiza 25.03.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym sezonie trochę zaniedbałem inne ligi niż Ultraliga i LEC jeśli chodzi o e-sport, ale na Play Offy na pewno aktywność w innych regionach się zwiększy. Piątkowe spotkanie zakończy zmagania w fazie zasadniczej w LPL i szczególnie dla jednej z ekip będzie to bardzo ważne spotkanie, które może dać im duży profit.

Oh My God vs Royal Never Give Up typ i analiza 25.03.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania OMG vs RNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Oh My God już w czwartek oficjalnie zakończyło spring split i raczej takie były prognozy dla tej drużyny, a nawet trzeba przyznać, że jedenaste miejsce na siedemnaście trzeba uznać, za dobry wynik, choć oczywiście niesmak pozostał, bo mogli nawet awansować do Play Offów.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Royal Never Give Up oczywiście gra dalej, ale jeszcze nie zakończyli sezonu zasadniczego i dla nich ten mecz ma bardzo duże znaczenie, bo wygrana przesunie ich na drugie miejsce, które bezpośrednio premiuje ich do półfinału rozgrywek, za czym idzie spora zdobycz punktowa do walki o Mistrzostwa Świata jak i również duże szanse na wystąpienie w MSI.

Oczywiście składy obu ekip są nieporównywalnie różne, bo RNG to pięciu All Starów, a OMG to pięciu młodych zawodników zbierających doświadczenie. Po stronie RNG skupienie będzie niezwykle duże, bo gra jest o naprawdę sporą stawkę, zaś OMG raczej już lekko zdekoncentrowane dlatego ten mecz będzie raczej bardzo krótki i na 80% skończy się 2:0 dla RNG.

SpotkanieTypKursBukmacher
OMG vs RNG0:21.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Oh My God vs Royal Never Give Up typ i analiza 25.03.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj