Oh My God vs Royal Never Give Up typ i analiza 25.03.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym sezonie trochę zaniedbałem inne ligi niż Ultraliga i LEC jeśli chodzi o e-sport, ale na Play Offy na pewno aktywność w innych regionach się zwiększy. Piątkowe spotkanie zakończy zmagania w fazie zasadniczej w LPL i szczególnie dla jednej z ekip będzie to bardzo ważne spotkanie, które może dać im duży profit.

Oh My God vs Royal Never Give Up typ i analiza 25.03.2022r. - piątek.
Oh My God vs Royal Never Give Up typ i analiza 25.03.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania OMG vs RNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Oh My God już w czwartek oficjalnie zakończyło spring split i raczej takie były prognozy dla tej drużyny, a nawet trzeba przyznać, że jedenaste miejsce na siedemnaście trzeba uznać, za dobry wynik, choć oczywiście niesmak pozostał, bo mogli nawet awansować do Play Offów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Royal Never Give Up oczywiście gra dalej, ale jeszcze nie zakończyli sezonu zasadniczego i dla nich ten mecz ma bardzo duże znaczenie, bo wygrana przesunie ich na drugie miejsce, które bezpośrednio premiuje ich do półfinału rozgrywek, za czym idzie spora zdobycz punktowa do walki o Mistrzostwa Świata jak i również duże szanse na wystąpienie w MSI.

Oczywiście składy obu ekip są nieporównywalnie różne, bo RNG to pięciu All Starów, a OMG to pięciu młodych zawodników zbierających doświadczenie. Po stronie RNG skupienie będzie niezwykle duże, bo gra jest o naprawdę sporą stawkę, zaś OMG raczej już lekko zdekoncentrowane dlatego ten mecz będzie raczej bardzo krótki i na 80% skończy się 2:0 dla RNG.

SpotkanieTypKursBukmacher
OMG vs RNG0:21.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Oh My God vs Royal Never Give Up typ i analiza 25.03.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj