Oklahoma City Thunder vs Boston Celtics typ i analiza 22.03.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Spotkania takie jak te w końcówce sezonu zasadniczego po prostu muszą się odbyć. Oklahoma już za bardzo nie chce wygrywać, by spróbować zdobyć jak najlepszy pick w drafcie, zaś zawodnicy z Bostonu wciąż walczą o jak najlepszą pozycję startową przed zbliżającymi się Play Offami.

Oklahoma City Thunder vs Boston Celtics typ i analiza 22.03.2022r. - wtorek.
Oklahoma City Thunder vs Boston Celtics typ i analiza 22.03.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Thunder vs Celtics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Lista kontuzjowanych zawodników u gospodarzy jest naprawdę imponująca, bo dziś zabraknie Dorta, Favorsa, Giddeya, Jerome, Muscali, Robinsona, Williamsa i niepewny występu jest Gilgeous-Alexander, ale tak jak pisałem w tym klubie już wielkie odliczanie do losowanie numerów draftu i ewentualne przygotowanie do propozycji wymian, a miejsca w salary capie mają naprawdę sporo.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Zieloni weszli na naprawdę wysokie obroty, bo Celtics notuje aż 21 zwycięstw w ostatnich 25ciu spotkaniach, a taką samą serią pochwalić się może tylko Suns, a więc zdecydowany lider konferencji zachodniej. W tej formie i przy gorszej dyspozycji Miami mogliby się sami pokusić o wygranie konferencji wschodniej.

W dodatku zawodnicy z Bostonu jak już wygrywają to zwykle robią to bardzo efektownie, wręcz okrutnie dla rywali kończąc tego gdzie ostatnie spotkania wygrywali 20stoma punktami z Nuggets, 29cioma z Kings oraz 22 z Warriors, a wszystkie one były na wyjeździe. Według mnie dziś podtrzymają tą świetną formę i wygrają minimum osiemnastoma punktami na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Thunder vs Celtics2 (-17.5)2.40Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Oklahoma City Thunder vs Boston Celtics typ i analiza 22.03.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj