Orbit Anonymo vs Zero Tenacity typ i analiza 04.07.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek w naszej rodzimej Ultralidze dojdzie do hitowego starcia, a oczywiście chodzi o grę League of Legends i pojedynek Orbit Anonymo z Zero Tenacity, które obecnie przewodzą w stawce i byłoby wielką sensacją by przynajmniej jedna z nich nie znalazła się w wielkim finale w tym sezonie.

Orbit Anonymo vs Zero Tenacity typ i analiza 04.07.2023r. - wtorek.
Orbit Anonymo vs Zero Tenacity typ i analiza 04.07.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Orbit vs ZT.

Aktualne kursy bukmacherów:

Orbit Anonymo w niezmienionym składzie między wiosną, a latem spróbuje zdetronizować Zero Tenacity i na razie wyglądają na drugą siłę ligi choć zdarzyły się im już wpadki z Alior Bankiem czy Maturalni Forsaken to jednak większość spotkań wygrywają stompując swoich rywali, ale na Zero Tenacity wciąż nie znaleźli recepty.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zero Tenacity po odejściu Noaha, który swoją drogą podbija właśnie LEC wyglądają… jeszcze lepiej, bo mogą skupić się na bardziej drużynowym stylu gry, a i również ich nowy nabytek Ice pokazuje, że raczej długo w Ultralidze nie zagości, bo w letnim sezonie wygląda na zdecydowanie najlepszego zawodnika i to bez podziału na role.

Obrońcy tytułu od patchu 13.11 są w naprawdę wielkiej formie i w sześciu spotkaniach na nim zanotowali kosmiczny wynik aż 126 zabójstw przy zaledwie 25 własnych śmierciach i wyglądają na nim jak jedna z najlepszych formacji w Europie z lig regionalnych i choć Orbit Anonymo ostatnio też gra nieźle to nawet nie są blisko tego poziomu i dziś łatwo powinna wygrać drużyna Zero Tenacity.

SpotkanieTypKursBukmacher
Orbit Anonymo vs Zero Tenacity21.54Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Orbit Anonymo vs Zero Tenacity typ i analiza 04.07.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj