Orlando Magic vs Detroit Pistons typ i analiza 18.03.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Do tego meczu musiało dojść! Już dziś w nocy zmierzą się ze sobą drużyny Orlando Magic z Detroit Pistons, który może zadecydować o tym, która z tych ekip będzie najgorsza w konferencji wschodniej, a może i w całej lidze choć tu do gry jeszcze wchodzi Huston Rockets.

Orlando Magic vs Detroit Pistons typ i analiza 18.03.2022r. - piątek.
Orlando Magic vs Detroit Pistons typ i analiza 18.03.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Magic vs Pistons.

Aktualne kursy bukmacherów:

Może brzmieć to śmiesznie, ale przegrany z tego spotkania na pewno wyjdzie bardziej zadowolony, bo im niższe miejsce na koniec sezonu tym wyższa szansa na numer 1 w drafcie i zgarnięcie Cheta Holmgrena w nadchodzącym drafcie młodych talentów z 2022 roku, a byłoby to nie lada wzmocnienie dla jednych i drugich.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dziś w obydwu klubach osłabienia. U gospodarzy zabraknie Bola, Isaaca i Suggsa, zaś w Pistons zabraknie Cunninghama, Diallo oraz Jacksona i trzeba jasno powiedzieć, że to raczej goście wystąpią tutaj bardziej osłabieni i szczególnie brak tego pierwszego bardzo mocno odbije się na rozegraniu klubu z Detroit.

Obie ekipy w tym sezonie spotykały się już trzykrotnie i trzykrotnie wygrywał gospodarz, a wyniki punktowe w meczu to dokładnie 213, 189 i 222 punkty. Jednak szczególnie Pistons grało w tych spotkaniach dużo mocniejszym składem, bo z tą trójką, której dziś nie będzie. Według mnie będzie to scenariusz podobny do spotkania numer dwa, które było bardzo szarpane i z małą ilością punktów, a na under 213.5 dam 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Orlando Magic vs Detroit PistonsUnder 213.52.51Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Orlando Magic vs Detroit Pistons typ i analiza 18.03.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj