Orlen Wisła Płock vs Azoty Puławy typ i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

To na pewno nie jest łatwy tydzień dla Azotów Puławy, które w sobotę podejmowały u siebie Łomżę Kielce, zaś już dziś grają z innym polskim hegemonem Orlen Wisłą Płock, ale w odróżnieniu od ich rywali oni przynajmniej w tygodniu nie grali w europejskich pucharach.

Orlen Wisła Płock vs Azoty Puławy typ i analiza spotkania 22.10.2021r. - piątek.
Orlen Wisła Płock vs Azoty Puławy typ i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

Analiza i typ do spotkania Wisła vs Azoty.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.18 – 14.50 – 5.90 (Fortuna),
  • 1.20 – 11.50 – 6.75 (STS),
  • 1.28 – 10.00 – 5.10 (LvBet).

Już dziś możemy dostać wiele odpowiedzi co do dalszego przebiegu sezonu w PGNiG Superlidze, bo jakiekolwiek straty punktowe w wykonaniu Wisły stawiają ją w arcytrudnym zadaniu w walce o mistrzostwo, a przecież również Azoty mimo już dwóch porażek będą się czaić za Nafciarzami.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W klubie z Puław na przestrzeni kilku lat doszło do sporych zmian na plus i gdy dołączył do nich Michał Jurecki wszyscy myśleli, że jest to zespół, którego kurs jest prosty – najpierw odebrać wicemistrzostw Wiśle, a potem bić się z Kielcami o tytuły. Jednak zawsze czegoś tu brakowało i mimo topowych polskich zawodników Puławianie nie pokazywali się z takiej strony z jakiej powinni. Myślę, że przyjście Roberta Lisa, ale i Aliaksandra Bachki dość mocno zmieniło ich oblicze i mimo, że jeszcze do końca nie wyeliminowali swoich demonów to już przeciwko tym najlepszym drużynom w Polsce potrafią podjąć walkę.

Na pewno po tak minimalnym i niefortunnym przegranym spotkaniu z Kielcami jest w nich mnóstwo sportowej złości, a Wisła wraca z wyjazdu do Szwajcarii, gdzie choć pojawił się Daszek i Krajewski to Zhytnikov nie wybiegł na parkiet, a wciąż niedostępni są Szita i Lucin. Sprawia to, że Sabate ma bardzo ograniczone pole manewru przy zwiększającej się liczbie spotkań granie od deski do deski w składzie Kosorotov-Midnegia-Fernandez z ewentualnym podmienianiem ostatniego za Daszka będzie odbijać się czkawką dla całego zespołu. Według mnie czeka ich tu dużo cięższy bój niż sugerują to bukmacherzy i Azoty na 80% nie przegrają tutaj więcej niż czterema bramkami, a kto wie może zrobią nawet jakąś niespodziankę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wisła Płock – Azoty Puławy2 (+4.5)1.90Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Orlen Wisła Płock vs Azoty Puławy typ i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj