Orlen Wisła Płock vs Benfica typ i analiza 28.05.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście dla nas dużo ważniejszym półfinałem jest spotkanie, w którym gospodarze podejmą wicemistrzów Polski Orlen Wisłę Płock, która drugi raz z rzędu awansowała do Final Four tego turnieju i na pewno będzie chciała osiągnąć lepszy wynik niż przed rokiem kiedy to zajęli czwarte, ale otarli się o krok o finał minimalnie przegrywając z Magdeburgiem.

Orlen Wisła Płock vs Benfica typ i analiza 28.05.2022r. - sobota.
Orlen Wisła Płock vs Benfica typ i analiza 28.05.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Płock vs Benfica.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.24 – 8.40 – 1.92 (Fortuna),
  • 2.20 – 8.50 – 2.00 (STS),
  • 2.26 – 8.20 – 1.94 (Betclic).

Benfica w pełni zasłużenie awansowała do tego etapu rozgrywek i trzeba przyznać, że szczególnie w domu prócz jednej wpadki z GOG są szalenie niebezpieczni, gdzie pokonali nawet Nantes czy Lemgo, które stało na drodze do F4 dla Nafciarzy. Trzeba przyznać, że udało im się ściągnąć kilka dużych nazwisk jak Kallman, Borges, Djordjic, Moraes czy Rahmel i efekt od razu widać.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zespół z Płocka miał tylko cztery dni na regenerację i długą podróż z Polski do Portugalii, a również po spotkaniu o mistrzostwo Polski na turniej finałowy polecieli osłabieni, bo w trakcie meczu Niko Mindegia zerwał wiązadła krzyżowe i nie zagra przez minimum dziesięć miesięcy, a to naprawdę wielka strata. Dopóki Hiszpan był na parkiecie to Wisła miała realne szanse na odzyskanie mistrzostwa, a potem ich gra posypała się jak domek z kart.

Trener Sabate nie miał dużo czasu na wymyślenie jakiś kreatywnych taktyk ofensywnych bez głównego reżysera gry i tu zapewne większość czasu będzie grał Dima Żytnikov, który jest bardziej egzekutorem, a nie rozgrywającym i Wiśle zostanie jeden atut, ale Benfica będzie grać u siebie i również w obronie potrafią grać bardzo twardo, a w ataku bardzo szybko. Wydaje mi się, że będzie to smutny wieczór dla polskich kibiców i Benfica na 70% wygra spotkanie w regulaminowym czasie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Płock – Benfica2 2.00Superbet

2.3 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Orlen Wisła Płock vs Benfica typ i analiza 28.05.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj