Orlen Wisła Płock vs Bidasoa Irun typ i analiza 16.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek kończymy rok pucharów w pucharze EHF i kończymy go polskim akcentem, bo w Orlen Arenie miejscowa Wisła Płock podejmie hiszpańskie Bidasoa Irun w naprawdę ciekawie zapowiadającym się spotkaniu, które może mieć wielki wpływ na wygląd grupy A.

Orlen Wisła Płock vs Bidasoa Irun typ i analiza 16.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Płock vs Irun.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.16 – 16.00 – 6.80 (Fortuna),
  • 1.18 – 13.00 – 6.50 (STS),
  • 1.16 – 14.00 – 6.80 (Betclic).

Żeby nie sytuacja covidowa w drużynie z Hiszpanii już byśmy zakończyli rywalizację w pucharze EHF w roku 2021, ale przez przesunięcie się terminów Płock trochę później musi kończyć na pewno dość udaną w ich wykonaniu rundę jesienną.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Jednak na pewno to będzie trochę problematyczne, bo niby to tylko cztery dni, ale szczyt formy na pewno planowany był na spotkanie z Kielcami, które Płock minimalnie przegrał i zostawili wiele serca na parkiecie, a sprawa mistrzostwa PGNiG Superligi wciąż zostaje otwarta i rozstrzygnie się w maju.

Po takich spotkaniach nawet u profesjonalistów następuje lekkie rozluźnienie. Szczególnie, że ten mecz miał być dla nich zwieńczeniem rundy, a tu jednak trzeba jeszcze trochę wysiłku wykrzesać. W Irun po covidzie nie widać śladu i już w Szwajcarii pokazali, że są mocną ekipą wygrywając tam czternastoma bramkami. Według mnie kursy nie są adekwatne i Irun nie przegra tego spotkania różnicą więcej niż 4 bramek na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wisła Płock vs Irun2 (+4.5)1.91Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Orlen Wisła Płock vs Bidasoa Irun typ i analiza 16.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj