Orlen Wisła Płock vs Górnik Zabrze typ i analiza 19.11.2021r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy dziesiątą kolejkę PGNiG Superligi i na start spotkanie z Orlen Areny, gdzie miejscowa Wisła na pewno podrażniona ostatnią porażką w pucharze EHF zmierzy się z zawsze groźnym i ciekawym zespołem prowadzonym przez Marcina Lijewskiego, a więc Górnikiem Zabrze.

Orlen Wisła Płock vs Górnik Zabrze typ i analiza 19.11.2021r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Płock vs Zabrze.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.00 – 25.00 – 22.00 (Fortuna),
  • 1.01 – 30.00 – 21.00 (STS),
  • 1.03 – 19.00 – 19.00 (LvBet).

Jak widać bukmacherzy jasno określili faworyta tego spotkania i nie dają żadnych szans przyjezdnym i na pewno ciężko oczekiwać by Górnik z Płocka wywiózł jakieś punkty, ale według mnie aż tak wielkiej przepaści między tymi klubami nie ma szczególnie, że Nafciarze mają swoje problemy i ostatni mecz z Berlinem na pewno osłabił ich morale.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Problemem jest prawa połówka, gdzie Fernandez dalej nie gra tak jak oczekiwano od niego, a Michał Daszek z lepszymi drużynami na rozegraniu prawie nie istnieje. Do tego Sabate wciąż nie rotuje składem zajeżdżając 9-10 zawodników z pola i w końcu musi pojawić się dołek u poszczególnych zawodników.

Zabrze dziś przyjeżdża do Płocka dość mocno osłabione, bo bez Damiana Przytuły, Dawida Molskiego, Krzysztofa Łyżwy i Adriana Kondratiuka. Niestety z takimi osłabieniami ciężko będzie im nawiązać równorzędną walkę, ale wciąż są bardzo ciekawi zawodnicy jak Łukasz Gogola i Bartłomiej Bis. Właśnie będę grać over bramkowy Łukasza Gogoli, który w tym sezonie rzucił 28 bramek, a więc trochę więcej niż 3 na mecz, a do tego rozdał aż 66 asyst, a więc ponad 7 na mecz. Dziś jednak zabraknie głównych armat z tego sezonu sezonu, którzy dostarczali dla klubu około 11 bramek na mecz. Dziś Łukasz dużo częściej będzie musiał szukać rzutów niż kolegów dlatego też na taki over dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wisła Płock – Górnik ZabrzeŁ.Gogola over 3.51.80Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Orlen Wisła Płock vs Górnik Zabrze typ i analiza 19.11.2021r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj