Orlen Wisła Płock vs MKS Kalisz typ i analiza 19.10.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jednym z ciekawszych środowych pojedynków w PGNiG Superlidze będzie spotkanie wicemistrzów Polski – Orlen Wisły Płock z MKS Kaliszem, który zawsze jest niebezpieczny, a ewentualna strata punktów przez gospodarzy skomplikowałaby bardzo walkę o mistrzostwo Polski.

Orlen Wisła Płock vs MKS Kalisz typ i analiza 19.10.2022r. - środa.
Orlen Wisła Płock vs MKS Kalisz typ i analiza 19.10.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Płock vs Kalisz.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 30.00 – 19.00 (Fortuna),
  • 1.01 – 30.00 – 19.00 (STS),
  • 1.01 – 30.00 – 19.00 (Betclic).

W Płocku nie wszyscy mogli wypoczywać w przerwie reprezentacyjnej, bo oczywiście na naszą kadrę pojechali Krajewski i Daszek, w Czechach grał Piroch, a Lucin w Chorwacji, więc można powiedzieć, że ci najważniejsi zawodnicy w ofensywie nie licząc Sroczyka mają w nogach dwa ekstra mecze oraz kolejny obóz przygotowawczy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W Kaliszu mieli za to dużo większy komfort, bo akurat nikt na zjazdy reprezentacji się nie wybrał, a taka przerwa na spokojny trening im na pewno się przyda, bo dwie wygrane w tym jedna po karnych w sześciu spotkaniach to na pewno nie jest wynik w jaki celują Kaliszanie i takie zguby punktów jak u siebie z Głogowem nie powinny im się zdarzać.

Kaliszanie to dość dziwna ekipa, która potrafi postawić się najlepszym by za trzy dni męczyć się z kimś z dołu tabeli, a to wszystko przez ich dość twardą obronę i różnych sędziów, którzy obierają różne linie sędziowania. Bracia Robert i Michał Orzech dają raczej pograć w obronie i zwykle nie dyktują więcej niż 10 kar w meczu, co nie jest wielkim wynikiem. Patrząc na historię spotkań między tymi ekipami to w 70% Kalisz broni handicapu +10.5 i w tym meczu powinno być podobnie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Płock vs Kalisz2 (+10.5)1.85Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Orlen Wisła Płock vs MKS Kalisz typ i analiza 19.10.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj