Orlen Wisła Płock vs TBV Lemgo typ i analiza 05.04.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jeśli chodzi o rundę rewanżową w pucharze EHF to oczywiście nie mogło zabraknąć typu do spotkania wicemistrzów Polski, którzy z Niemiec wrócili z zaliczką trzech bramek i wydaje się, że sprawa awansu jest już przesądzona choć oczywiście trzeba wyjść skoncentrowanym na drugie sześćdziesiąt minut.

Orlen Wisła Płock vs TBV Lemgo typ i analiza 05.04.2022r. - wtorek.
Orlen Wisła Płock vs TBV Lemgo typ i analiza 05.04.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Płock vs Lemgo.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.37 – 13.00 – 3.70 (Fortuna),
  • 1.38 – 10.00 – 4.00 (STS),
  • 1.38 – 12.00 – 3.70 (Betclic).

Pierwsze spotkanie trzeba przyznać było dość wyrównane, ale dokładnie tak sądziłem, że długo będzie się utrzymywało koło remisu, ale końcówka będzie jednak po stronie Nafciarzy i właśnie tak się stało głównie dzięki świetnej obronie drużyny z Polski, bo sam Morawski wybitnego występu nie zaliczył – tylko 7 obron i 22% skuteczności.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Kolejne wielkie zawody rozegrał Kosorotov do spółki z Krajewskim, który dodatkowo tyra w obronie za dwóch i w tym sezonie to Przemysław jest raczej liderem Nafciarzy. Po drugiej stronie tak jak można było się spodziewać prym wiedli Elisson, Zerbe oraz Suton. Trochę słabszą skuteczność zanotował Carlsbogard.

Myślę, że w rewanżu scenariusz spotkania będzie identyczny z jedną lekką zmianą. Wydaje mi się, że Nafciarze nie będą forsować jakiegoś wysokiego tempa rozgrywania akcji i sędziowie często będą pokazywać grę pasywną w tym spotkaniu. Po prostu nigdzie nie muszą się spieszyć, a perfekcjonizm Sabate utwierdza mnie w przekonaniu, że rozpisze im wiele krzyżówek przed rozegraniem właściwych akcji. W pierwszym spotkaniu padło 59 bramek choć bramkarze nie zagrali zbyt dobrze ani po jednej ani po drugiej stronie. W Orlen Arenie sądzę, że nie będzie więcej niż 56 na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wisła Płock – LemgoUnder 56.51.82BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Orlen Wisła Płock vs TBV Lemgo typ i analiza 05.04.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj