Ostrów Wielkopolski vs Piotrkowianin typ i analiza 20.05.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W ten weekend zakończymy sezon 2022/2023 w PGNiG Superlidze w piłce ręcznej i zostało nam jeszcze jedno najważniejsze pytanie kto zostanie mistrzem Polski, ale również gra będzie toczyć się o utrzymanie i ogólne zakończenie na jak najwyższej pozycji w tabeli, a o takową poprawę pozycji walczy Piotrkowianin.

Ostrów Wielkopolski vs Piotrkowianin typ i analiza 20.05.2023r. - sobota.
Ostrów Wielkopolski vs Piotrkowianin typ i analiza 20.05.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Ostrów vs Piotrkowianin.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.95 – 8.00 – 2.30 (Fortuna),
  • 1.90 – 8.00 – 2.35 (STS),
  • 1.93 – 8.00 – 2.30 (Betclic).

Ostrów Wielkopolski swój debiutancki sezon na pewno zaliczy do udanych, bo już z całą pewnością zakończą go na dziewiątym miejscu z dorobkiem minimum 29 oczek i patrząc na to, że do klubu udało się ściągnąć doświadczonych Gieraka, Szperę, Tomczaka czy Krekore już w pierwszym sezonie to jestem ciekaw ich ruchów na nowy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Piotrkowianin z kolei do Ostrowa Wielkopolskiego jedzie o swoje być albo nie być, bo dość niespodziewane wywalczone dwa oczka Lubina przeciwko Górnikowi Zabrze sprawiło, że to właśnie Piotrkowianin jest obecnie w strefie barażowej i do bezpośrednich rywali z Lubina i Opola tracą po jednym oczku.

W spotkaniu Zabrza z Lubinem było widać, że brązowi medaliści obecnego sezonu mieli bardzo duży problem z wykrzesaniem motywacji na te spotkanie, a kontuzją Stanisława Gębali na trzy minuty przed będzie sygnałem ostrzegawczym dla tych bardziej doświadczonych zawodników, by przypadkiem nie stracić kilku miesięcy przez praktycznie nic nie znaczące spotkanie, bo Ostrów z dziewiątego miejsca się nie ruszą, a Piotrkowianin przyjeżdża tu na wojnę i od dłuższego czasu prezentują dużo lepszą formę, a w ostatnich dziesięciu spotkaniach zajmowaliby ósme miejsce w tabeli sporo przed gospodarzami i według mnie jutro zgarną trzy punkty i się obronią przed barażami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Ostrów Wielkopolski vs Piotrkowianin22.35STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ostrów Wielkopolski vs Piotrkowianin typ i analiza 20.05.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj