PEACE vs Hanwha Life Esports typy i analiza 06.10.2021 r. – środa

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście zostaniemy w temacie grupy A, na której zdecydowanie się skupimy, bo tu można w ciemno założyć jak będą wyglądać poszczególne spotkania. Grupa B pod tym względem jest dużo bardziej wyrównana oraz nieobliczalna dlatego stamtąd analiz będzie bardzo mało.

PEACE vs Hanwha Life Esports typy i analiza 06.10.2021 r. – środa

Analiza i typy do spotkania PEACE vs HLA

Aktualne kursy bukmacherów:

Nie ma co ukrywać, że będę do granic możliwości próbował wycisnąć sytuację jaką stworzyło nam losowanie grup w Play Inach. PEACE w każdej z grup i z każdą z tych ekip nie ma większych szans nawet w pełni składu, a jeśli przyjeżdżają osłabieni brakiem gracza z górnej alejki sprawa się komplikuje jeszcze bardziej.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Dwóch graczy z Oceanii nie ma jeszcze mastera na serwerze EUW i to są chyba jedyne takie przypadki, że zawodnicy są tak nisko w solo kolejce. Dla porównania Chovy do mastera wszedł zaledwie w 23 gry, a więc można powiedzieć, że jeden mocniejszy dzień grania. Źle to świadczy o zawodnikach PEACE i na pewno nie jest zbyt optymistyczną wróżbą.

Szczególnie, że w starciu z Koreą margines błędu praktycznie nie istnieje. Nie są to tak szalone zespoły jak te wywodzące się z Chin, ale w poukładanej Lidze Legend często brakuje miejsca na niespodzianki i na pewno to koreańskie ekipy łatwiej obstawiać. Oczywiście takie systematyczne, wręcz książkowe powiększanie przewagi jest nudne do oglądania, ale trzeba przyznać, że na słabsze ekipy wybitnie skuteczne.

Myślę, że Hanwha zdominuje całą mapę od pierwszej do ostatniej minuty, a jak PEACE nie zdecyduje się wybanować Choviego i zostawi mu jakiś komfortowy pick typu Irelia to obejrzymy bardzo szybką rozgrywkę. Myślę, że zarówno Koreańczycy jak i Chińczycy nie będą chcieli w żaden sposób bawić się w tej grupie, bo cele są zgoła odmienne i chcą powalczyć o minimum wyjście z grupy już w main stage. Myślę, że obie ekipy przejadą się po PEACE i prognoza jest podobna 75% na -12.5 zabójstw w stronę HLE oraz 90% na to, że mecz potrwa poniżej 30 minut.

SpotkanieTypKursBukmacher
PEACE – HLE2 (-12.5 zabójstw)2.45LvBet
PEACE – HLEPoniżej 30 minut1.85LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

PEACE vs Hanwha Life Esports typy i analiza 06.10.2021 r. – środa Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj