Pewniak dnia Popyrin – Raonic – 11 czerwca (wtorek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jedno z poniedziałkowych spotkań podczas turnieju w Sttugarcie będzie to konfrontacja pomiędzy Popyrinem, a Raonicem. Faworyt tego spotkania jest tylko jeden, jest im Raonic, który nie powinien mieć żadnych większych problemów z wygraną.

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami najlepiej widoczna jest w rankingu, gdzie Raonic zajmuje osiemnaste miejsce, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na sto trzeciej pozycji. Poza tym nie można również zapominać o doświadczeniu. Ponieważ Popyrin jest to zawodni, który dopiero tak naprawdę rozpoczyna swoją przygodę z tenisem, nie m jeszcze przecież dwudziestu lat. Raonic natomiast od kilku przecież sezonów gra na najwyższym poziomie.

Popyrin w swojej karierze senatorskiej rozpoczyna dopiero pierwszy oficjalny turniej na trawie. Debiur można powiedzieć, że ma udany, ponieważ wygrał już dwa spotkania kwalifikacyjne, gdzie to okazał się lepszy od Violi oraz Banesa. Jednak dopiero teraz zaczną się schody.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS.Kod promocji BETONLINE
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

„Raonic pod każdym względem jest zdecydowanie lepszym zarodnikiem od swojego przeciwnika. Jeżeli zagra tutaj na swoim poziomie to bez najmniejszych problemów powinien wygrać ten bój” – pisze ekspert portalu tennispicks.info/

Raonic jest głodny gry, ponieważ w ostajnicach tygodniach leczył konfuzję i od końca marca praktycznie nic nie grał. Będzie chciał teraz na pewno jak najlepiej zaprezentować się podczas Wimboedu, ponieważ w French Open nie miał okazji pograć. A ten turniej jest dla niego niezywkle ważny, ponieważ przez rokiem doszedł do finału. Odpadniecie już w pierwszej rundzie byłoby dla niego bardzo kosztowne w ilości straty punktów.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera TOTALBet bez depozytu:

Jednak trudno jest uwierzyć, żeby Poppyrin postawił mu trudne warunki gry. Owszem Alexei postawi wszystko na serwis, ale w tym przypadku nie będzie on miał zbyt dużego znaczenia.

Reasumując, zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Raonic i jeżeli ten zawodnik zaprezentuje się na sowim poziomie to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkania  Popyrin – Raonic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Popyrin – Raonic21.33LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Serie A: Atalanta – Sassuolo (typy i analiza) – 21 września (wtorek)

Jedno z wtorkowych pojedynków włoskiej Serie A będzie to konfrontacja pomiędzy Atalantą z Sassuolo Calcio. Zoabcz darmowe typy bukmacherskie...

Typy na dzisiaj