Pewniak dnia z French Open – 30 maja (piątek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Dosyć ciekawe zapowiada się czwartkowe spotkanie pomiędzy Pouille z Kizanem. Faworytem tego boju jest Francuz i można się spodziewać, że bez większych problemów powinien ten mecz wygrać.


Pewne typy, pewniaki dnia, darmowe typy z Roland Garros

Pewne typy, pewniaki dnia, darmowe typy z Roland Garros

Owszem różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami nie jest zbyt duża, Ponieważ Klizan zajmuje pięćdziesiąte miejsce miejsce, zaś jego rywal dwudzieste. Jednak nie da się ukryć, że zdecydowanie większy potencjał posiada Pouille.

Klizan na mączce nie jest dobrych zawodnikiem. W roku 2018 na clayu prezentował się dobrze, ale w minionych latach tak dobrze mu ne szło. Również i w tym sezonie póki co to wszystko tak samo wygrala, gdzie wygrał pięć pojedynków i tyle samo przegrał.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 140 PLN na – www.STS.pl

Patrząc na wyniki tego zawodnika to nie można nic dobrego tak naprawdę. Ponieważ największe jego sukcesy w tym sezonie to druga runda w Monte Carlo i Monachium. W pozostałych odpadał w kwalifikacjach, albo i w pierwszych rundach. Największy jego sukces w tym sezonie to wygranie z Delbonisem, ale w z drugiej strony by wstanie rozegra chociażby bój z Baldim.

W pierwszej rundzie tego turnieju okazał się lepszy od Kokushina, gdzie to wygrał 3-2. Jednak pojedynek dla niego nie rozpoczął się zbyt dobrze, ponieważ przegrywał już 2-0, ale w kolejnych partiach można powiedzieć, że rywal nie miał już zbyt dużo siły na walkę z walkę i Słoweniec to wykorzystał.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS.Kod promocji BETONLINE

„Pouille posiada spory potencjał i ma papiery, aby wskoczyć do pierwszej dziesiątki. Jednak swoją klasę musi pokazywać właśnie w takich turniejach. ” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Grając w tym sezonie na clayu to trzeba podkreślić, że wyszedł mu zaledwie jeden turniej. Był to challenger w Bordeau, gdzie to wygrał go. W pozostałych swoich występował przegrywał mecze już na starcie. Lecz z drugiej strony miał również sporo pecha, ponieważ przychodziło mu grać z wymagającymi rywalami jak Berretnini, Ferrer czy Wawwrinka, gdzie to nie był faworytem.

W pierwszej rundzie tego turnieju z swojego zadania wywiązał się bardzo dobrze. Nie miał najmniejszych problemów z zanotowaniem pojedynku z Biolellim, gdzie wygrał 3-0.

Poza tym Pouille gra u siebie i chce zaprezentować się jak najlepiej. Cel minimum to z pewnością trzecia rundzie, a na tym etapie w sotniach turniejach kończył swój występy.

Spotkania z French Open można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Klizan – Pouille21.46STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Pewniak dnia z French Open – 30 maja (piątek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Illuminar Gaming typ i analiza 16.08.2022r. – wtorek.

W tym tygodniu kończymy ósmy sezon Ultraligi i we wtorek poznamy drugiego finalistę, który oczywiście zmierzy się z AGO...

Typy na dzisiaj