Czas na spotkania półfinałowe podczas Mistrzostw Europy U21. Pierwszy z tych pojedynków to będzie konfrontacja pomiędzy Niemcami, a rewelacyjny turnieju we Włoszech – Rumunami. Jednak nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytami są nasi zachodni sąsiedzi.

Skuteczny typ z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Skuteczny typ z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Rumuni podczas EURO U21 zaskoczyli chyba wszystkich ekspertów, ponieważ podczas kwalifikacji prezentowali się niezywkle wybornie w defensywie, a wielu osób uważało ich a wyśmienicie zbudowaną ekipę w obronie. Jednak to z automatu przekładało się na zdobyte, bramki gdzie strzelenie gola przychodziło im z wielkim trudem.

Jednak w tej imprezie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Rumuni grają bardzo ofensywna piłkę co zresztą było widoczne podczas fazy grupowej, gdzie nie mieli żadnych problemów ze strzeleniem bramki. Owszem zbyt dużo nie można sugerować, się pojedynek pomiędzy Rumunie, a Francja, ponieważ jeszcze przed rozpoczęciem tego pojedynku każdy stawiał na remis.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

„Rumuni osiągnęli wspaniały wynik, ale teraz czeka ich bardzo trudno rywal. Niemcy można powiedzieć, że są zespołem o klasę lepszym i powinni to potwierdzić na boisku” – pisze ekspert dtypy.net

Niemcy bronni tytułu z poprzedniej imprezy. I co tutaj dużo mówić są głównymi faworytami do jej zdobycia Prezentują się bardzo dobrze od początku turnieju i trzeba powiedzieć, że wyglądają najlepiej ze wszystkich zespołów. Nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Patrząc na ich grze jakoś i wypracowane schematy gry.

darmowy bonus za rejestrację bez depozyt

Poza tym pod względem kadrowym są zdecydowanie lepszym zespołem od swoich rywali, gdzie od pierwszej minuty z pewnością powinni zagrać Waldschmidt i Richter, których to spokojnie stać na strzelenie bramki w tym spotkaniu. A możliwości trzeba podkreślić, że mają bardzo duże.

Reasumując, Rumuni maja za sobą kapitalną fazą grupową, ale trudno jest uwierzyć, żeby byliby wstanie powalczyć jak równy z równym z zespołem Niemieckim, który jest zdecydowane lepszym pod każdym względem.

Spotkanie Niemcy – Rumunia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Rumunia11.64STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów