Tsitsipas – Nadal

Czas na spotkania pófinałowe w Australian Open. Jedyny czwartkowy pojedynek u Panów będzie to konfrontacja pomiędzy Tsitsipasem, a Nadelem. Ten pierwszy trzeba powiedzieć, że rozgrywa póki co turniej żywa. Owszem jest to jeszcze młody zawodnik, ale o ogromnym talencie. Jednak jak wygrywa się z Federerem 3-1 i to na hardzie to jest już spory wyczyn. Ponadto w ćwierćfinale ten zawodnik okazał się lepszy od Bautisty, gdzie to równeż nie był faworytem. Chociaż trzeba podkreślić, że w każdym meczu w tym turnieju tracił jeden set.

Nadal natomiast wygrywa wszystkie mecze bez straty seta. Hiszpan jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Chociaż sam dobrze wie, że czeka go niezywkle trudne zadanie. Rafa dobrze wie, że o każdy gem będzie musiał walczyć. Swoje podanie powinnien wygrywać bez większych problemów, ale już przełemać Tsitsipasa nie będzie takie łatwe. Nadal niewąptliwie ma sporą przewagę pod względem ogrania w turniejach. Ponieważ pytanie jest jak Tsitsipas porazi sobie z presją. A na pewno mecz w pófinale Australian Open ma ogromną wagę! Rafa powinnien ten pojedynek wygrać, tracąc maksymalnie jeden set.

Real Madryt – Girona

Nie da się ukryć, że faworyt tego boju jest tylko jeden. Jest im drużyna Królewskich, która nie powinna mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranej. Tym bardziej, że Królewscy tą potyczkę rozegrają na własnym obiekcie. Co sprawia, że gospodarze będą chcieli wypracować sobie przewagę przed spotkaniem rewanżowym. Możliwości, potencjał oraz jakość w grze przemawia za gospodarzami. Owszem dyspozycja Realu nie jest za dobra. W tym sezonie Królewscy miewają dobre pojedynki, by w kolejnej konfrontacji zaprezentować się znacznie gorzej. Chociaż ostatnia wygrana 2-0 nad Sevillą dobrze wróży przed rozpoczeciem tej konfrontacji.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Girona to drużyna, która punktuje przede wszytkim na własnym obiekcie. Na wyjazdach wygląda bardzo słabo. Przegrywają pojedynek za pojedynkiem. Więc można być pewnym, że piłkarze Girony nastawią się tutaj na defensywę. Ponieważ będą chcieli przegrać ten mecz jak najniższym wymiarem. Ponieważ swoich szans będą szukać podczas pojedynku rewanżowego na własnym obiekcie. Jednak w tym sezonie obie drużyny grały ze sobą raz. Wówczas Real nie miał żadnych problemów z wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Tsitsipas – Nadal Nadal-1.5 1.30 Forbet
Real Madryt – Girona 1 1.36 Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów