Już jutro 1 lipca rusza kolejny w tym sezonie turniej Wielkolszmowy – Wimboledon, więc emocji nie zabraknie już od samego rana. Jedno ze spotkań jakie wpadło mi w oko w u Panów to konfrontacja pomiędzy Truffem, a Albotem. Faworytem tego spotkania jest ten pierwszy i nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Darmowy pewny typ z Wimbledonu na dzisiaj

Darmowy pewny typ z Wimbledonu na dzisiaj

Mimo, że obaj zawodnicy sklasyfikowani są blisko siebie, ponieważ Struff obecnie zajmuje trzydzieste czwarte miejsce, zaś Albot sklasyfikowany jest na czterdziestej pierwszej pozycji to różnica w potencjale jak i możliwościach zdecydowanie przemawia za tym pierwszym.

Struff warto jest podkreślić, że na trawie w tym sezonie prezentował się znacznie lepiej od swojego rywala, notując cztery wygrane i dwie porażki. Albot natomiast wygrał jeden mecz i dwukrotnie przegrywał.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

„Struff na trawie w ostatnich tygodniach prezentował się znacznie lepiej od swojego rywala i jeżeli zagra na takie poziomie w tym spotkaniu nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – dtypy.net

Struff może w Halle nie zaprezentował się zbyt wybornie, ponieważ odpadł w drugiej rundzie, ale po dobrym i wyrównanym pojedynku z Khachanovem. Zdecydowanie lepiej było to w Stuttgarcie, gdzie ten zawodnik zanotował półfinał, gdzie to ogrywał chociażby takich zawodników jak Pouille czy Shapovalov i to w dwóch setach.

Warto jest podkreślić, że również bilans spotkań bezpośrednich zdecydowanie przemawia za Struffem, który wygrywa w rywalizacji 3-1. Obaj zawodnicy mieli przyjemność grać już w tym sezonie na kortach French Open i tam górą był Struff wygrywając 3-1.

darmowy bonus za rejestrację bez depozyt

Albot w ostatnim czasie nic wybitnego nie pokazywał. Grał podczas turnieju w Halle, gzie to doszedł do drugiej rundy, zaś w Eastoburne odpadł już w swoim pierwszym spotkaniu. Udało mu się jedynie w pierwszym gemie rywalizować z swoim rywalem.

Reasumując, ciężko jest uwierzyć, żeby ten pojedynek był wstanie wygrać Albot, który owszem nie jest zawodnikiem do bicia, ale Struff jest niewątpliwie dużo lepszym zawodnikiem, a poza tym dużo lepiej radził sobie na trawie w ostatnich tygodniach.

Spotkanie Struff – Albot można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Struff – Albot11.44STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów