Pewny bonus na E-sport co tydzień od STS. Do 25 PLN dla każdego gracza.

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Specjalną ofertę promocyjną graczom na obstawienie E-sportu przygotował bukmacher STS – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Typerzy w ramach tej akcji mogą co tydzień otrzymać bonus do 25 PLN.

Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie E-sportu jest znacznie popularniejsze wśród typerów niż miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Korona wirus sprawił, że zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona, a tym samym oferta bukmachera również jest bardzo uboga.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę graczom na E-sport – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”, która trwa do odwołania i składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje na konto na www.STS.pl, a kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który to znajduje się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Bonus na E-sport od STS:

W ramach tej promocji kwalifikują się jedynie zakłady SOLO, na których to może znajdować się wyłącznie typ z E-sportu, a kurs jego nie może być mniejszy niż 1.85.

Bukmacher STS posiada szeroką ofertę spotkań na zmagania z E-sportu. Poza tym przed nami zmagania, w takich rozgrywkach, jak Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Gracz sam wybiera sobie stawkę zakładu, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej promocji są wykluczone wszystkie zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na koniec każdego etapu bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus w wysokości 10% tej kwoty:

Przykład: Suma za przegrane zakłady wyniosła 180 PLN. Wówczas na konto gracza trafi bonus o wartości 18 PLN.

Każdy gracz w czasie jednego okresu rozliczeniowego może liczyć na jeden bonus, którego maksymalna kwota to 25 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS:

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Jest to niewątpliwie dobra okazja, aby je założyć. Tym bardziej, że obecnie mecze można obstawiać tylko przez internet.

W dodatku warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS przygotował ofertę limitowaną każdemu nowemu graczowi. Bowiem na start gracze mogą otrzymać:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Gracze tych bonusów będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 16 kwietnia

Czas na pojedynki ćwierćfinałowe podczas turnieju w Monte Carlo. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to starcie, gdzie po przeciwnych...

Typy na dzisiaj