Specjalną ofertę promocyjną graczom na obstawienie E-sportu przygotował bukmacher STS – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Typerzy w ramach tej akcji mogą co tydzień otrzymać bonus do 25 PLN.

Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie E-sportu jest znacznie popularniejsze wśród typerów niż miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Korona wirus sprawił, że zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona, a tym samym oferta bukmachera również jest bardzo uboga.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę graczom na E-sport – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”, która trwa do odwołania i składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje na konto na www.STS.pl, a kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który to znajduje się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Bonus na E-sport od STS:

W ramach tej promocji kwalifikują się jedynie zakłady SOLO, na których to może znajdować się wyłącznie typ z E-sportu, a kurs jego nie może być mniejszy niż 1.85.

Bukmacher STS posiada szeroką ofertę spotkań na zmagania z E-sportu. Poza tym przed nami zmagania, w takich rozgrywkach, jak Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Gracz sam wybiera sobie stawkę zakładu, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej promocji są wykluczone wszystkie zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na koniec każdego etapu bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus w wysokości 10% tej kwoty:

Przykład: Suma za przegrane zakłady wyniosła 180 PLN. Wówczas na konto gracza trafi bonus o wartości 18 PLN.

Każdy gracz w czasie jednego okresu rozliczeniowego może liczyć na jeden bonus, którego maksymalna kwota to 25 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS:

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Jest to niewątpliwie dobra okazja, aby je założyć. Tym bardziej, że obecnie mecze można obstawiać tylko przez internet.

W dodatku warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS przygotował ofertę limitowaną każdemu nowemu graczowi. Bowiem na start gracze mogą otrzymać:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Gracze tych bonusów będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów