Pewny bonus na E-sport co tydzień od STS. Do 25 PLN dla każdego gracza.

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Specjalną ofertę promocyjną graczom na obstawienie E-sportu przygotował bukmacher STS – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Typerzy w ramach tej akcji mogą co tydzień otrzymać bonus do 25 PLN.

Pewny bonus na E-sport co tydzień od STS. Do 25 PLN dla każdego gracza.
Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie E-sportu jest znacznie popularniejsze wśród typerów niż miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Korona wirus sprawił, że zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona, a tym samym oferta bukmachera również jest bardzo uboga.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę graczom na E-sport – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”, która trwa do odwołania i składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje na konto na www.STS.pl, a kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który to znajduje się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Bonus na E-sport od STS:

W ramach tej promocji kwalifikują się jedynie zakłady SOLO, na których to może znajdować się wyłącznie typ z E-sportu, a kurs jego nie może być mniejszy niż 1.85.

Bukmacher STS posiada szeroką ofertę spotkań na zmagania z E-sportu. Poza tym przed nami zmagania, w takich rozgrywkach, jak Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Gracz sam wybiera sobie stawkę zakładu, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej promocji są wykluczone wszystkie zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na koniec każdego etapu bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus w wysokości 10% tej kwoty:

Przykład: Suma za przegrane zakłady wyniosła 180 PLN. Wówczas na konto gracza trafi bonus o wartości 18 PLN.

Każdy gracz w czasie jednego okresu rozliczeniowego może liczyć na jeden bonus, którego maksymalna kwota to 25 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS:

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Jest to niewątpliwie dobra okazja, aby je założyć. Tym bardziej, że obecnie mecze można obstawiać tylko przez internet.

W dodatku warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS przygotował ofertę limitowaną każdemu nowemu graczowi. Bowiem na start gracze mogą otrzymać:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Gracze tych bonusów będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Pewny bonus na E-sport co tydzień od STS. Do 25 PLN dla każdego gracza. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj