Pewny typ dnia z tenisa Hassan – Rosol – 4 czerwca (wtorek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jedno z bardziej ciekawszych spotkań drugiej rundy challengera w Prostjoev zostanie rozegrane pomiędzy Hassanem,a Rosolem. Mimo, że Lucas ma już swoje lata to powinien wygrać en pojedynek tym bardziej, ze rozgrywa ten turniej u siebie.

Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Hassen w dwóch ostatnich challengerach zaprezentował się całkiem dobrze, ponieważ a Aix doszedł do ćwierćfinał, zaś w Cizenza zanotował półfinał. Okazywał się tam lepszy od takich zawodników jak Bagnisa, Gioustno czy Napolitano. A wcześniej sensacyjne ogrywał Troickiego czy też Sitomina.

Jednak wszystko wskazuje, że wraca na swoje odpowiednie tory. Ponieważ nic nie zapowiadało takich występów tego zawodnika, ponieważ przecież nie był wstanie przejść chociażby eliminacji w Sarassota, gdzie to odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji!

bonus za rejestrację bez depozytu
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Jeżeli idzie o występ tego zawodnika to w pierwszej rundzie mierzył się z Bortolottim, owszem wygrał go 2-1, ale miał również spore przestoje w grze. Grając z z takimi zawodnikiem jak Rosol musi w każdym elemencie prezentował się zacznie lepiej.

Rosol to doświadczony zawodniki gra w dodatku przed własną publicznością. Warto jest zobaczyć na występy tego zawodnika podczas jego ostatnich lat w tych turniejach, gdzie to za każdym razem notował ćwierćfinał. Z pewnością ta faza turnieju w tym roku dla niego obecnie jest tez minimum.

Tym bardziej, z Lukas na pewno chce sobie trochę pograć, ponieważ podczas ostatnich turniejów prezentował się bardzo słabo. Przegrywał bardzo szybko swoje spotkania, a trzeba przyznać, że spokojnie stać jego jest na znacznie lepszą grę.

Spotkania Hassan – Rosol można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hassan – Rosol21.72STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

W piątek zaczynamy spotkania ćwierćfinałowe w mistrzostwach świata w Ligę Legend. Format niezmieniony od lat, a więc gramy w...

Typy na dzisiaj