Jedno z bardziej ciekawszych spotkań drugiej rundy challengera w Prostjoev zostanie rozegrane pomiędzy Hassanem,a Rosolem. Mimo, że Lucas ma już swoje lata to powinien wygrać en pojedynek tym bardziej, ze rozgrywa ten turniej u siebie.

Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Hassen w dwóch ostatnich challengerach zaprezentował się całkiem dobrze, ponieważ a Aix doszedł do ćwierćfinał, zaś w Cizenza zanotował półfinał. Okazywał się tam lepszy od takich zawodników jak Bagnisa, Gioustno czy Napolitano. A wcześniej sensacyjne ogrywał Troickiego czy też Sitomina.

Dodatkowe korzyści w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - zobacz ofertę nowych promocji

Jednak wszystko wskazuje, że wraca na swoje odpowiednie tory. Ponieważ nic nie zapowiadało takich występów tego zawodnika, ponieważ przecież nie był wstanie przejść chociażby eliminacji w Sarassota, gdzie to odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji!

bonus za rejestrację bez depozytu

Jeżeli idzie o występ tego zawodnika to w pierwszej rundzie mierzył się z Bortolottim, owszem wygrał go 2-1, ale miał również spore przestoje w grze. Grając z z takimi zawodnikiem jak Rosol musi w każdym elemencie prezentował się zacznie lepiej.

Rosol to doświadczony zawodniki gra w dodatku przed własną publicznością. Warto jest zobaczyć na występy tego zawodnika podczas jego ostatnich lat w tych turniejach, gdzie to za każdym razem notował ćwierćfinał. Z pewnością ta faza turnieju w tym roku dla niego obecnie jest tez minimum.

Tym bardziej, z Lukas na pewno chce sobie trochę pograć, ponieważ podczas ostatnich turniejów prezentował się bardzo słabo. Przegrywał bardzo szybko swoje spotkania, a trzeba przyznać, że spokojnie stać jego jest na znacznie lepszą grę.

Spotkania Hassan – Rosol można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hassan – Rosol21.72STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów