Jedno z pierwszych wtorkowych spotkań podczas turnieju w Eastbourne będzie to konfrontacja pomiędzy Evansem, a Albotem. Faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy i można powiedzieć, że powinien on awansować do kolejnej rundy.

Darmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo

Darmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo

Patrząc na ranking ATP to nieco wyżej sklasyfikowany jest Albot, który zajmuje czterdzieste pierwsze miejsce, zaś Evans sklasyfikowany jest na sześćdziesiątej piątej pozycji w rankingu ATP.

Podczas ostatnich tygodni niewątpliwie znacznie lepiej prezentował sę Evans, który na trawie można powiedzieć, że jest to ograny. Wygrał przecież dwa turnieje już na trawie, owszem były one rankingi challenger, ale robią wrażenie. Mimo to miejsce w Surbiton oraz Nottingham. A okazywał się lepszy od takich zawodników jak Ymer, Troicki, Copil, Soeda czy Donskoy.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

darmowy bonus za rejestrację bez depozyt

Przed tygodniem występował w Londynie, gdzie przegrał swój pojedynek z Wawrinką 2-0. Jednak walczył przez całe niespękanie, a sety kończyły się odpowiednio 6-3 i 6-4. Niewątpliwie taka przegrana wstydu mu nie przynosi tym bardziej, że Stasiek w tym sezonie jest nieobliczalny. Stać jego na dobry mecz, ale z drugiej strony umie przegrać wygrany bój.

„Może to być zacięty trzy setowy pojedynek, ale faworytem tej pary jest Evans, który na pewno czuje się znacznie pewniej na trawie” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Patrząc na ostatnie miesiące i wyniki Albota to nie można nic dobrego powiedzieć.Ponieważ jedynie w Genewie zanotował dobry wynik, ponieważ we wcześniejszych w swoich występach zaczynając od Budapesztu, Madrytu, Rzymu kończąc na Frencj Opadł odpadał bardzo szybko. Owszem może nie miał zbyt łatwych rywali, ale z drugiej strony jego gra w żadnym przypadku nie była porywająca.

Przed tygodniem występował na kortach w Halle, gdzie doszedł do drugiej rundy. W pierwszym swoim spotkaniu wygrał po zaciętym spotkaniu z Ebdenem, ale bym zbytnio nie sugerował się to wygraną. ponieważ ten zawodnik w ostatnich czasie regularnie przegrywał swoje spotkania i to w pierwszych rundach. Następnie przegrał z Goffinem, który obecnie prezentuje się w kratkę.

Spotkanie Evans – Albot można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Evans – Albot11.62STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów