Pfadi Winterthur vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 19.10.2021 – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy fazę grupową w Pucharze EHF i w tym roku podobnie jak w poprzednim posiadamy jednego reprezentanta, a jest nim oczywiście ww. Wisła, która w poprzednim sezonie zagrała w rozgrywkach Final Four tego turnieju i na pewno chciałaby powtórzyć ten sukces.

Pfadi Winterthur vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 19.10.2021 – wtorek.

Analiza i typ do spotkania Pfadi vs Wisła.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.20 – 9.40 – 1.52 (Fortuna),
  • 3.30 – 8.50 – 1.52 (STS),
  • 3.20 – 8.10 – 1.52 (LvBet).

W tym roku los nie był aż tak łaskawy jak w poprzednim i Wisła już w fazie grupowej trafiła na jednego z faworytów do wygrania całych rozgrywek, a chodzi o niemieckie Fuechse Berlin, ale z nimi będą grać w późniejszej kolejności, a rozgrywki zaczną w Szwajcarii, gdzie zmierzą się z mistrzami tego kraju.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Pfadi od wielu lat to topowa drużyna w swojej lidze, ale nie oszukujmy się szwajcarska liga nie jest zbyt mocna i nie ma żadnego reprezentanta w Lidze Mistrzów. Do tego Pfadi to raczej mistrz dzięki osłabieniom Kadetten niż swoim wzmocnieniom, bo tych praktycznie brak i od lat ci sami zawodnicy jak Sidorowicz czy Jud uzupełniani o młodych perspektywicznych zawodników.

Co do uzupełnień to Nafciarze do Szwajcarii polecieli z Żytnikowem, Daszkiem i Krajewskim, ale bez Lucina i Szity. Jednak przez dziwne zasady trenera Sabate ciężko określić w jakim stopniu są przygotowani, ale już jakiś czas temu prognozowano, że cała trójka bez problemu zdąży na początek zmagań w Europie i niewątpliwie byłby to niesamowity wzrost siły rażenia szczególnie ofensywnej zespołu z Płocka, bo w obronie spisują się całkiem nieźle. Uważam, że Pfadi miałoby szanse gdyby Sidorowicz również nie wracał po kontuzji, a ta trójka jeszcze nie byłaby w pełni sił, ale w tym wypadku dam spokojne 80% na wygraną Wisły, ale odpuszczę handicap przez to, że wicemistrzowie Polski czasem mieli słabsze mecze na wyjeździe.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pfadi – Wisła21.52LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Pfadi Winterthur vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 19.10.2021 – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj