Phantasma vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Będzie to na 99.99% pożegnalne spotkanie Phantasmy z wiosennym EU Masters 2022, ale również istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że będzie to również spotkanie o pietruszkę ze strony X7, które jeśli wygra swoje pierwsze dwa spotkania dziś to zapewni pierwsze miejsce w grupie B.

Phantasma vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. - piątek.
Phantasma vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Phantasma vs X7.

Aktualne kursy bukmacherów:

Już wcześniej pisałem o tym, że Phantasma to prawdopodobnie najsłabsza z całej szesnastki drużyna na EU Masters, a jeśli nawet nie to jedna z trzech, ale region jest stosunkowo młody i sama organizacja powstała w 2020 roku i to ich pierwszy duży turniej, więc na pewno będą się rozwijać. Fajnie, że w turnieju nie chowają głowy w piasek i na każde spotkanie wychodzą agresywnie nastawieni.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

X7 z kolei na pewno ma dużo ambitniejsze cele na ten turniej i osobiście uważam, że mogą pojawić się nawet w final four imprezy, a może i utrzeć nosa ekipom z LFL. Do tego widać, że potrafią się również dobrze bawić, gdzie w pierwszym spotkaniu na Phantasmę wyciągnęli takie kombinacje jak Diana + Yasuo.

Pierwsze spotkanie trwało niewiele ponad 26 minut, a mimo to padło na nim 36 zabójstw. Widać, że X7 potrafi rozdzielić to kiedy muszą się skupić i zagrać skoncentrowani, a kiedy mogą trochę poluzować i lekko pobawić się z rywalem. W dodatku Phantasma zawsze stara się grać bardzo agresywnie, a jeśli będzie to mecz o pietruchę to bez problemu znów tu będzie powyżej 32 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Phantasma vs X7Over 31.5 zabójstw1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Phantasma vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj