Philadelphia 76ers vs Miami Heat typ i analiza 13.05.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dzisiejszej nocy możemy poznać pierwszych dwóch finalistów swoich konferencji w NBA po jednym ze wschodu jak i z zachodu choć według mnie bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że w obu spotkaniach dojdzie do siódmej gry, a tutaj zajmiemy się bardzo dramatyczną serią ze wschodu, gdzie 76ers stoi pod ścianą.

Philadelphia 76ers vs Miami Heat typ i analiza 13.05.2022r. - piątek.
Philadelphia 76ers vs Miami Heat typ i analiza 13.05.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania 76ers vs Heat.

Aktualne kursy bukmacherów:

Niesamowicie heroiczna seria, w której do tej pory kluby jak lwy broniły swojego parkietu, co by sugerowało, że całą serię wygra Heat 4:3 jednak dzieje się tyle na parkiecie jak i poza nim, że ciężko przewidzieć co znów się może wydarzyć, a nawet ciężko powiedzieć w jakich składach wybiegną oba zespoły.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Standardowe pięć niewiadomych w Heat, gdzie zagrożony jest występ Tuckera, Herro, Vincenta, Strusa i Martina, ale wydaje mi się, że wszyscy dziś wybiegną na parkiet. Po stronie 76ers zaś niepewni występu Joe, Thybulle oraz Embiid choć i w tym przypadku uważam, że wszyscy zagrają, a już na pewno Joel, który wybiegnie chociażby nie mógł używać ręki rzutowej.

Jedno jest pewne czeka nas kolejne spotkanie pełne heroizmu i poświęceń ze strony wielu zawodników w tym nawet gwiazd całej ligi. W dodatku stawka jest wielka, bo nawet jeśli Heat może pozwolić sobie na jedną wpadkę to 76ers już musi zagrać perfekcyjnie szczególnie w obronie i wydaje mi się, że znów zawodnicy będą grać do pewnych piłek i nie ujrzymy tutaj więcej niż 205 punktów.

SpotkanieTypKursBukmacher
76ers vs HeatUnder 205.5 pkt2.10Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Philadelphia 76ers vs Miami Heat typ i analiza 13.05.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj