Philadelphia 76ers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem w środową noc będzie starcie w Philadelphii, które może nawet zadecydować o tym która z ekip ostatecznie wygra konferencję wschodnią. W dodatku dziś zmierzą się ze sobą wielcy zawodnicy w tym kandydaci do MVP całego sezonu.

Philadelphia 76ers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 30.03.2022r. - środa.
Philadelphia 76ers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania 76ers vs Bucks.

Aktualne kursy bukmacherów:

Oczywiście najciekawsza jest rywalizacja między Embiidem i Antetokounmpo i to gwiazda 76ers jest w tym sezonie typowana do zgarnięcia statuetki MVP choć w szerokim gronie jest oczywiście również Giannis w dodatku obie ekipy legitymują się bilansem 46-28, a więc te spotkanie będzie bardzo ważne w kontekście walki o jak najwyższe miejsca na wschodzie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Świetnym przedsmakiem Play Offów jest fakt, że dzisiaj w Wells Fargo Center obie ekipy wyciągną swoje wszystkie najmocniejsze armaty i dziś po obu stronach będziemy mieć pełne składy. Oczywiście może być trochę czarowania się przed najważniejszą częścią sezonu, ale wydaje mi się, że zarówno jedni jak i drudzy z chęcią chcieliby sprawdzić swoją obecną formę.

Myślę, że w pełnych składach Philadelphia jest jedną z dwóch najmocniejszych ekip na wschodzie, a tą drugą wcale nie jest Bucks choć bronią tytułu. Patrząc na wzmocnienia szczególnie Hardenem wydaje mi się, że Philadelphia może pokusić się o nawet finał wschodu, a może nawet i całego NBA. By jednak do tego doszło trzeba wygrywać we własnej hali, a dzisiejsze ewentualne zwycięstwo dałoby im sporo pewności siebie. Myślę, że po świetnym meczu jednak gospodarze wygrają przynajmniej pięcioma punktami.

SpotkanieTypKursBukmacher
76ers vs Bucks1 (-4.5)2.32Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Philadelphia 76ers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 30.03.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj