Philadeplhia 76ers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 10.11.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zaczynamy 'rzut monetą’ w NBA i znów największym graczem w sezonie zostaje koronawirus, który pomału rozdaje karty w poszczególnych spotkaniach i w tym będzie to aż nadto widoczne. Choć trzeba przyznać, że lepiej teraz niż w rundzie Play Off.

Philadeplhia 76ers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 10.11.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania 76ers vs Bucks.

Aktualne kursy bukmacherów:

Do zawieszonego przez swoje zachowanie Bena Simmonsa na listę nieobecnych w tym spotkaniu dołączają Embiid, Harris, Joe i Thybulle, a więc kolejnych trzech starterów Philadelphii poza składem i w ostatnim meczu zagrali zaledwie w ośmiu zawodników z czego Reed na parkiecie spędził 5 minut, a więc zabawa praktycznie jak w Play Offach.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Oczywiście te braki gospodarzy to wielka szansa Bucks, którzy też już mają poza składem Middletona przez chorobę, choć mu do powrotu jest już bliżej niż dalej. Wciąż też kontuzjowani są Lopez, a do gry powinien wrócić DiVincenzo choć na pewno nie zagra wielu minut i to są spore osłabienia przez które Bucks w ostatnich pięciu spotkaniach przegrywali aż czterokrotnie.

W między czasie spotkania opuszczał też Jrue Holiday, który rozegrał zaledwie 4 z 10 spotkań Bucks, ale ostatnio już na parkiecie spędził 30 minut i z każdym meczem wchodzi na wyższy poziom. W ogóle piątka Bucks z Gianisem, Portisem, Hillem, Holidayem i Allenem już jest całkiem przyzwoita i dziś z dużo większym wsparciem z ławki powinni bez problemu poradzić sobie z tak połatanym składem 76ers, a na wygraną z handicapem -6.5 dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Philadelphia 76ers vs Milwaukee Bucks2 (-6.5)2.05BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Philadeplhia 76ers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 10.11.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj